1%
  • 0/10

بازسازی منطقه شیگانشیا در ماینکرفت توسط طرفدار حمله به تایتان‌ها

طرحی شگفت‌انگیز

بازسازی منطقه شیگانشیا در ماینکرفت توسط طرفدار حمله به تایتان‌ها ۰ ۱۱ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی منطقه شیگانشیا در ماینکرفت

طرفدار مستعد و توانمند انیمه حمله به تایتان‌ها با یک هدف شگفت‌انگیز و چالشی اقدام به بازسازی منطقه شیگانشیا در ماینکرفت کرد.

انیمه حمله به تایتان‌ها یا Attack on Titan داستانی درباره تلاش بشریت به منظور بقا بوده و روی شخصیت ارن یگر تمرکز دارد. کسی که سوگند یاد کرده تا زمین را از شر تمامی تایتان‌ها که موجوداتی غول پیکر هستند و انسان‌ها را قتل عام و زنده زنده می‌بلعند پاکسازی نماید. امری که سبب می‌شود انسان‌های بی‌شماری در این جنگ پایان ناپذیر از بین بروند.

پس از آن که پخش این انیمه سریالی به مدت یک دهه به طول انجامید، فصل چهارم و پایانی حمله به تایتان‌ها سرانجام در نوامبر سال گذشته پخش گردید و داستان شخصیت‌های آن را به نقطه پایانی رساند. در حالی که برخی از طرفداران قوس داستانی این سریال در پایان را بسیار تلخ و احساسی به شمار آوردند، برخی دیگر آن را بهترین راه برای به اتمام رساندن داستان ارن یگر و همراهانش دانستند.

بازسازی صورت گرفته از پلیر بااستعداد ماینکرفت منطقه شیگانشیا را از انیمه مورد بجث به نمایش می‌گذارد. سازنده این ساختار شگفت‌انگیز، یوتیوبری به نام stan616 بوده که طی یک ویدئوی تقریبا 45 دقیقه‌ای، جزئیات سازه عظیم خود را توضیح می‌دهد. پس از توضیح انگیزه خود برای انتخاب این منطقه به دلیل اهمیت آن در داستان حمله به تایتان‌ها، این سازنده به توضیح اشارات مختلف به کار برده شده در اثر خود پرداخت و برای مثال به خانه شخصیت ارن یگر و مقر هنگ پیشاهنگی به عنوان بخش‌های کلیدی سازه خود اشاره کرد.

در حالی که مشخص نیست برای بازسازی منطقه شیگانشیا در ماینکرفت از بلاک‌ها یا ساختارهای جدید حاضر در به‌روزرسانی 1.21 استفاده شده یا خیر، این کاربر به چالش‌های ساخت طرح دقیقی از منطقه مورد نظر در چهارچوب آرت استایل بلاک مانند بازی پرداخت.

در طول این ویدئو، کاربر stan616 آرام آرام جزئیات کوچک بیشتری را به ساختار خود اضافه می‌کند تا سرانجام طرح منطقه شیگانشیا تکمیل شود. از جمله این جزئیات می‌توان به لامپ‌های خیابانی، غرفه‌های بازار، توپ‌اندازهای حاضر در روی دیوارها و پوشش‌های گیاهی مختلف این انیمه اشاره کرد. بازسازی منطقه شیگانشیا در ماینکرفت بیش از 65 روز و چیزی حدود 500 ساعت از وقت این کاربر را به خود اختصاص داده تا در نهایت با نتیجه‌ای شگفت‌انگیز مواجه باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments