مزرعه سیب‌زمینی در بازی Minecraft
1%
  • 0/10

بازیکنان بزرگ‌ترین مزرعه سیب‌زمینی در بازی Minecraft را ساختند

قدم به قدم سیب‌زمینی

بازیکنان بزرگ‌ترین مزرعه سیب‌زمینی در بازی Minecraft را ساختند ۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار (گیم) کپی لینک

یک طرفدار متعصب بازی Minecraft وظیفه بزرگی را به پایان رسانده و مزرعه سیب‌زمینی عظیمی را در حالت بقا ساخته است، که ادعا می‌کند بزرگ‌ترین مزرعه سیب‌زمینی در بازی Minecraft است که تاکنون ثبت شده. اگرچه این ممکن است کمی اغراق‌آمیز به نظر برسد، اما این مزرعه واقعا بسیار بزرگ‌تر از چیزی است که بیشتر مردم انتظار دارند.

یک نگاه به این ساخته‌ی این بازیکن می‌تواند این ادعا را ثابت کند. شاید این ممکن است دستاوردی عجیب به نظر برسد، اما حداقل نشان می‌دهد که جامعه بازیکنان Minecraft هنوز چالش‌های عجیب و غریبی برای خود پیدا می‌کنند که مزرعه سیب‌زمینی در بازی و مقدار بزرگی آن یکی از موارد موجود است. از زمان اولین عرضه بازی ماینکرفت در سال 2009، طرفداران این بازی محبوب به آزمایش مهارت‌های خود با ساخت سازه‌های عظیم در حالت بقا پرداخته‌اند. گاهی اوقات این بازیکنان هفته‌ها، شاید هم ماه‌ها، به صورت دستی منابعی مانند؛ سلاح‌ها، ابزارها، بلوک‌ها و مواد دیگر را جمع‌آوری می‌کردند تا ساخته‌های جدید و چشمگیری ایجاد کنند. این فرایند اغلب خسته‌کننده است، اما می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی به همراه داشته باشد. به عنوان مثال، یکی از طرفداران ماینکرفت یک پایگاه عظیم با موضوع صحرا را در حالت بقا ساخت، در حالی که بازیکن دیگری نسخه‌ای شگفت‌آور و دقیق از برج ایفل را ساخت. با این حال، به اندازه‌ای که این دو ساخته چشمگیر هستند، هیچ‌کدام از آن‌ها به اندازه بزرگ‌ترین مزرعه سیب‌زمینی در بازی Minecraft که به تازگی توسط یک بازیکن ساخته شده است، نیستند.

یک کاربر Reddit به نام Abuildingcat_ به زیرردیت r/Minecraft رفته و ویدیویی از دستاورد جدید خود در این بازی محبوب سندباکس را به اشتراک گذاشته است؛ یک مزرعه عظیم سیب‌زمینی که او آن را در حالت بقا ساخته است. این مزرعه با دقیقاً 250,876 سیب‌زمینی به شکل چشمگیری بزرگ است. واقعا آنقدر بزرگ است که به عنوان بزرگ‌ترین مزرعه سیب‌زمینی در بازی ثبت شده است، حداقل بر اساس آنچه که Abuildingcat_ از طریق اینترنت جمع‌آوری کرده است. دارنده پیشین این دستاورد که یک کاربر دیگر در Reddit است به نام ssskull_، یک مزرعه در سال 2020 ساخته است که به نظر می‌رسد حاوی حدود 247,000 سیب‌زمینی بوده است، بنابراین مزرعه جدیدتر به مقدار قابل توجهی بزرگ‌تر است. ساختن این مزرعه سیب‌زمینی کار آسانی نبوده است، زیرا 16 روز دشوار طول کشید تا محصولات را در بازی Minecraft به کار بگیرد. البته Abuildingcat_ می‌توانست از حالت Creative بازی استفاده کند تا کارها را سریع‌تر انجام دهد، اما او این کار را انجام نداد. این به دلیل بخشی از آن است که مزرعه سیب‌زمینی به عنوان یادبود به Technoblade، یوتیوبر مشهور این بازی که در سال 2022 درگذشته بود، ساخته شده است. تولد Technoblade در تاریخ 1 ژوئن بود، بنابراین مزرعه سیب‌زمینی در بازی Minecraft با هدف گرامی‌داشت این رویداد ایجاد شده است. به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سندباکس تمام دوران، بازی Minecraft  به بازیکنان انبوهی از انتخاب‌ها و اقدامات را می‌دهد. برخی از بازیکنان از آزادی داده شده به آن‌ها استفاده می‌کنند تا شهرهای گسترده و با جزئیات و دستگاه‌های پیچیده‌ای که با قدرت Redstone  کنترل می‌شوند، بسازند. از طرف دیگر، برخی دیگر وقت خود را صرف ساختن چیزهای جالب‌تر دیگری می‌کنند، مانند؛ مزارع سیب‌زمینی بسیار بزرگ. حداقل در مورد Abuildingcat_، بزرگ‌ترین مزرعه سیب‌زمینی در بازی Minecraft به عنوان یک یادبود دلنشین عمل می‌کند.

حال از نظر شما دیگر چه چیزهایی مانند؛ بزرگ‌ترین مزرعه سیب‌زمینی ساخته شده است که جالب به نظر می‌رسد؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments