1%
  • 0/10

طرح جذاب طرفدار Minecraft برای ساختار جدید Pillager

یک طرح خلاقانه دیگر

طرح جذاب طرفدار Minecraft برای ساختار جدید Pillager ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
طرح جذاب طرفدار Minecraft

طرح جذاب طرفدار Minecraft برای ساختار جدید پیلِیجرها، تحسین اجتماع مخاطبین این بازی محبوب را به همراه داشته است.

پیلِیجر (Pillager) ها یکی از خطرناک‌ترین دشمنانی به شمار می‌روند که پلیر می‌تواند در بازی ماینکرفت آن‌ها را پیدا کرده و درگیری با آن‌ها، چالش بسیار سختی را برابر هر گیمری قرار می‌دهد. پیلیجرها معمولا به صورت گروه‌هایی متشکل تا 5 نفر حرکت کرده و بسیاری از آن‌ها از سلاح‌های دوربرد به منظور ضربه زدن به پلیر از فاصله دور استفاده می‌کنند. این گروه‌ها هم‌چنین از پایگاه درون بازی مخصوص به خود به نام Pillager Outpost برخوردار بوده که معمولا در نزدیکی آن‌ها ظاهر می‌شوند. پایگاه‌هایی که پر از تله‌ها و گنجینه‌هایی است که گیمرها می‌توانند آن را کشف نمایند.

یکی از کاربران وبسایت ردیت به نام Playsmurf1968 یک تصویر مفهومی را از ایده خود برای ساختار جدید پیلیجرها به اشتراک گذاشته است. این کاربر که از ساختار خود با نام Pillager Prison یا زندان پیلیجرها یاد کرد، آن را ساختمانی با میزان لوت سطح متوسط توصیف کرد که دارای دو صندوقچه پنهان شده در درون محوطه آن بوده و دارای یک استند زرهی و هم‌چنین قطعات مختلف زره آهنی است.

پلیرها باید با دو ویندیکیتور (Vindicator) و چهار پیلیجر به منظور پاک‌سازی این دانجن مبارزه نمایند. یک فروشنده سرگردان نیز در این زندان اسیر شده است. به گفته این کاربر، صندوقچه‌ها در برج دیدبانی و سلول‌های مخصوص خواب زندان نگهداری می‌شوند.

به مانند بسیار از موارد نوآورانه دیگری که در جامعه مخاطبین ساخته سندباکس کمپانی موژانگ (Mojang) به اشتراک گذاشته می‎‌شوند، طرح جذاب طرفدار Minecraft برای این ساختار منحصر به فرد پیلیجرها نیز با تحسین فراوانی همراه شد. یک کاربر به این موضوع اشاره داشت که بازی نیازمند تنوع بیشتری در ساختارهای مرتبط به پیلیجرها است و بهتر است اردوگاه‌های متنوع‌تری برای آن در نظر گرفته شود. درحال حاضر این نوع دشمنان تنها در پایگاه‌های اشاره شده یافت می‌شوند. شباهت این طرح به ساختار ساختمان‌های سنتی مشاهده شده در ماینکرفت نیز از دیگر مواردی است که موجب تشویق کاربران دیگر قرار گرفته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments