#مهسا_امینی

آیا فروش بخش گیمینگ برادران وارنر توسط شرکت AT&T منتفی شد؟

چه بر سر راک استدی و ندررلم می‌آید؟

آیا فروش بخش گیمینگ برادران وارنر توسط شرکت AT&T منتفی شد؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Warner Bros. Interactive Entertainment

بلومبرگ (Bloomberg) اعلام کرد بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر برای شرکت AT&T ارزش بالایی دارد.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش، در ماه ژوئن، اخباری مبنی بر احتمال فروخته شدن Warner Bros. Interactive Entertainment توسط AT&T شنیده شد. بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر شامل راک استدی (Rocksteady) و ندررلم (NetherRealm) و برادران وارنر مونتریال می‌شود و از اکتیویژن بلیزارد، الکترونیک آرتز، مایکروسافت و Take Two Interactive به عنوان علاقه‌مندان به خرید این واحد با مبلغی بین ۲ تا ۴ میلیارد دلار نام برده شد. علت اصلی این تصمیم AT&T هم، بحران مالی اعلام شد.

به‌تازگی بلومبرگ در گزارشی که اخیرا منتشر کرده، اعلام کرد که بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر برای شرکت AT&T ارزش زیادی دارد. در واقع طبق برآوردهایی که اخیرا انجام شده، مدیران ارشد AT&T به این نتیجه رسیده‌اند که Warner Bros. Interactive Entertainment می‌تواند دارای پتانسیل زیادی برای رشد تجاری باشد و به همین دلیل از فروش این بخش صرف ‌نظر کرده‌اند. بلومبرگ اشاره می‌کند که احتمالا دلایل بیشتری روی تصمیم AT&T تاثیر گذاشته‌اند؛ از آن‌جایی که شیوع ویروس کرونا هنوز پابرجاست و عده‌ی زیادی زمان خود را در خانه سپری می‌کنند، شرایط تجربه‌ی بازی‌های ویدیویی بیشتر شده است. از طرفی دیگر، بازی Harry Potter RPG در دست ساخت قرار دارد و در صورتی که شرایط برای WB Games درست پیش برود، این بازی می‌تواند به موفقیت‌های تجاری قابل توجهی دست پیدا کند.

از عناوین مورد انتظار بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر می‌توان به بازی جذاب Suicide Squad: Kill the Justice League اشاره کرد. این عنوان توسط استودیوی راک استدی، سازنده‌ی سری خاطره‌انگیز و محبوب Batman: Arkham، در دست توسعه قرار دارد و عده‌ی زیادی منتظر تجربه‌ی آن هستند. اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این بازی بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آنچه از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا