گیم‌پلی جدید Atomic Heart درگیری‌های دلهره‌آور و محیط ترسناک را نشان می‌دهد

تماشای ویدیو بیش از ۲۰ دقیقه طول می‌کشد

گیم‌پلی جدید Atomic Heart درگیری‌های دلهره‌آور و محیط ترسناک را نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ تریلر بازی

استودیوی روسی Mundfish ساعاتی قبل گیم‌پلی جدید Atomic Heart را در وب‌سایت یوتیوب قرار داد که بیش از ۲۰ دقیقه زمان دارد.

سال ۲۰۱۸ میلادی بود که یک استودیوی ناشناخته به نام ماندفیش از محصول خود تحت عنوان Atomic Heart رونمایی کرد و توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند. جلوه‌های بصری خیره‌کننده و فضایی شبیه به بایوشاک از عواملی بودند که در افتادن چنین اتفاقی نقش داشتند. در حالی که انتظار می‌رفت به مرور زمان جزئیات بیشتری از محصول منتشر شود، تیم توسعه در سکوت خبری فرو رفت. این شرایط به مدت حدودا دو سال ادامه داشت تا اینکه استودیو تریلر جدید را به اشتراک گذاشته و از انتشار اتمیک هارت برای کنسول‌های نسل نهم خبر داد.

یک سال قبل از اینکه سکوت ماندفیش شکسته شده و تریلر جدید Atomic Heart در فضای مجازی قرار بگیرد، منابع ناشناس گزارشی را حول محور این بازی در فروم ResetEra قرار دادند. در متن گفته شده بود تعداد زیادی از کارمندان اخراج شده و اعضای اصلی استودیو مجبور شدند روند توسعه را در سال ۲۰۱۸ میلادی از ابتدا آغاز کنند. اگرچه ماندفیش واکنشی به گزارش نشان نداده اما سکوت خبری‌ای که به شکلی غافل‌گیرکننده به وجود آمد، می‌تواند این موضوع را تایید ‌کند.

ماندفیش ساعاتی قبل گیم‌پلی جدید Atomic Heart را در وب‌سایت یوتیوب بارگذاری کرده است. این ویدیو بیش از ۲۰ دقیقه زمان داشته و در ابتدا شخصیت اصلی را نشان می‌دهد که سلاحی سرد به دست گرفته و مقابل آینه ایستاده است. سپس دوربین چرخیده و محیط را به نمایش می‌گذارد که به یک موزه شباهت داشته و انواع مختلف دشمنان در جای جای آن حضور دارند. بعد از نمایش دشمنان، نمایش گیم‌پلی آغاز می‌شود. با توجه به ویدیو، می‌توان گفت کاربر می‌تواند از سلاح‌های سرد و گرم برای از بین بردن نیروهای متخاصم استفاده کند. علاوه بر این، پروتاگونیست از نیروهای فراطبیعی برخوردار است. در بخشی از ویدیو شاهد هستیم که او دشمنان را از زمین به هوا فرستاده و معلقشان می‌کند.

دومین بخش گیم‌پلی جدید Atomic Heart حضور شخصیت اصلی در یک تاسیسات ساخت ربات را نشان می‌دهد. در این بخش، تنها استفاده از سلاح سرد نشان داده می‌شود. در بخش سوم ویدیو که یک مرحله جنگلی را به نمایش می‌گذارد، شاهد استفاده از سلاح گرم هستیم. در ضمن، این بخش از ویدیو دو نکته قابل‌توجه دیگر را در خود جای داده است: نکته اول اینکه لزومی برای کشتن تمامی دشمنان وجود نداشته و کاربر می‌تواند مخفیانه پیش برود؛ نکته دوم و پایانی هم اینکه تمام گیم‌پلی شامل کشتن نمی‌شود. کاربر در برخی مراحل باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و لوازم مورد نیاز را پیدا کند.

داستان اتمیک هارت در اتحاد جماهیر شوروی و نسخه‌ی تخیلی سال ۱۹۵۵ میلادی روایت می‌شود. بسیاری از تکنولوژی‌های انقلابی مانند اینترنت، هولوگرام و ربات‌ها اختراع شده و به صورت گسترده‌ای در زندگی مردم مورد استفاده قرار می‌گیرند. پروتاگونیست یکی از ماموران KGB به نام پی-۳ است که ماموریت می‌یابد خود را به یک تاسیسات تحقیقاتی و تولیدی رسانده، نیروهای متخاصم را نابود کرده و از افشای اطلاعات طبقه‌بندی شده جلوگیری کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا