#مهسا_امینی

Assassin’s Creed Valhalla از Smart Delivery ایکس‌باکس پشتیبانی می‌کند

بازی را روی ایکس‌باکس وان خریده و نسخه سری ایکس را به رایگان دریافت کنید

Assassin’s Creed Valhalla از Smart Delivery ایکس‌باکس پشتیبانی می‌کند امیر سلیمی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی

به نظر می‌رسد بازی Assassin’s Creed: Valhalla از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی می‌کند تا کاربران ایکس‌باکس با فقط یک بار خرید بازی به هر دو نسخه نسل فعلی و نسل بعدی بازی دسترسی داشته باشند.

طبق رسم دیرینه صنعت گیم، معمولا در اواخر هر نسل شاهد رونمایی از بازی‌های میان نسلی هستیم که برای نسل فعلی و نسل بعدی عرضه می‌شوند. پیش‌تر، ایکس باکس با رونمایی از قابلیت «اسمارت دلیوری» (Smart Delivery)، ابتکار عمل را در دست گرفته است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا با خرید نسخه ایکس‌باکس وان بازی‌های تردپارتی، نسخه ایکس‌باکس سری ایکس را به رایگان دریافت کنند تا دیگر برای تجربه بازی‌ها روی نسل بعدی، نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی نباشد.

البته که اسمارت دلیوری به پشتیبانی توسعه‌دهندگان تردپارتی از آن نیاز دارد؛ پیش‌تر اعلام شده بود که بازی Cyberpunk 2077 از از این قابلیت پشتیبانی می‌کند و حالا Assassin’s Creed Valhalla آخرین اثری است که به این لیست اضافه می‌شود.

درحال‌حاضر، سونی هنوز از برنامه‌های خود پیرو خرید بازی‌های میان‌نسلی یا هرگونه برنامه‌ای که مشابه باشد با آنچه که ایکس‌باکس تداریک دیده، رونمایی نکرده است تا مایکروسافت با Smart Delivery هوشمندانه برای سونی دردسر بسازد. البته سونی قبلا با پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا برنامه خرید میان‌نسلی را اجرا کرده است؛ بنابراین ممکن است شاهد پشتیبانی از این قابلیت بین پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 نیز باشیم.

در تاریخ ۷ می (مصادف با ۱۸ اردیبهشت) و طی جدیدترین قسمت برنامه Inside Xbox، در کنار رونمایی و نمایش گیم‌پلی بازی‌های نسل بعدی، بالاخره شاهد اولین نمایش از گیم‌پلی Assassin’s Creed Valhalla خواهیم بود.

درآخر، Assassin’s Creed Valhalla برای انتشار در تعطیلات سال نو میلادی برنامه‌ریزی شده است. بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4، کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. بازی Assassin’s Creed Valhalla برای پی‌سی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود و خبری از نسخه استیم نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا