ارتقای گرافیکی Cyberpunk 2077 برای Xbox Series X رایگان خواهد بود

بازی را روی Xbox One بخرید، نسخه‌ی Xbox Series X را رایگان دریافت کنید

ارتقای گرافیکی Cyberpunk 2077 برای Xbox Series X رایگان خواهد بود نیکان صبوری ۰ ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Cyberpunk 2077 برای Xbox Series X

حساب کاربری بازی Cyberpunk 2077 در توییتر به صورت رسمی اعلام کرد که خریداران بازی برای Xbox One نسخه‌ی Xbox Series X را رایگان دریافت می‌کنند.

بدون هیچ شکی بازی Cyberpunk 2077 یکی از محبوب‌ترین عناوین در حال توسعه است و بسیاری برای این عنوان لحظه شماری می‌کنند. همانطور که می‌دانید این عنوان با تاخیر ناگهانی روبرو شد که شدیدا انتقاد‌های زیادی از سوی طرفداران به استودیوی سی‌دی پراجکت رد وارد کرد. در کنار این موضوع ما نسل بعد را داریم و حتما بازیکنانی هستند که برای خرید این اثر ویژه برای کنسول‌های نسل بعد برنامه‌ریزی کرده‌اند، ولی به نظر می‌رسد که سی‌دی پراجکت رد برنامه‌ی ویژه‌ای برای علاقه‌مندان به کنسول مایکروسافت دارد.

دیشب شرکت مایکروسافت اطلاعات جدیدی از کنسول ایکس‌باکس سری ایکس منتشر کرد و آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر به اشتراک گذاشت و در این بین حساب کاربری رسمی بازی Cyberpunk 2077 با ریتوییت کردن این پست اضافه کرد:

لازم نیست که بازیکنان مبلغی را برای خرید دوباره و یا به‌روزرسانی تازه‌ای بپردازند. دارندگان بازی Cyberpunk 2077 روی ایکس‌باکس وان به روز‌رسانی رایگانی برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس دریافت خواهند کرد.

با توجه به متن بالا اگر شما بازی Cyberpunk 2077 را برای ایکس‌باکس وان بخرید، نسخه‌ی Xbox Series X را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. این اتفاق به لطف ویژگی جدید مایکروسافت با نام Smart Delivery است که در صورت خرید یک بازی روی Xbox One دیگر لازم نیست همان عنوان را برای کنسول نسل بعدی خود خریداری کنید.

در حالی که این ویژگی بسیاری از دارندگان کنسول ایکس‌باکس را خوشحال می‌کند، سی‌دی پراجکت رد فعلا قصدی برای توسعه‌ی این عنوان برای کنسول دستی نینتندو سوییج ندارد. جان مامایس (John Mamais) تهیه‌کننده‌ی بازی در مصاحبه‌ای اعلام کرد که مطمئن نیست کنسول نینتندو سوییچ بتواند حجم عظیم محتوایی Cyberpunk 2077 را تحمل کند، اما متذکر شد که تیم یک بار توانسته بازی پرمحتوا و سنگین The Witcher 3: Wild Hunt را روی این کنسول پورت کند، بنابراین شاید روزی بتوانند همچین کاری را برای بازی Cyberpunk 2077 انجام دهند.

عنوان Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا