اتمام بازی Assassin’s Creed Mirage چقدر طول می‌کشد؟

این عنوان پاییز عرضه خواهد شد

مدت زمان گیم پلی Assassin's Creed Mirage

سارا بیولی (Sarah Beaulieu)، یکی از اعضای شعبه بوردو یوبیسافت، مدت زمان گیم پلی Assassin’s Creed Mirage را اعلام کرده است.

سال‌ها پیش وقتی صدای اعتراض طرفداران بابت تکراری بودن نسخه‌های مختلف اساسینز کرید (Assassin’s Creed) درآمد، یوبی سافت تصمیم گرفت المان‌های نقش آفرینی را به این سری بازی‌ها تزریق کند. اتخاذ چنین تصمیمی در ابتدا باعث شد نسخه‌های متفاوتی را مانند Assassin’s Creed Origins شاهد باشیم اما در نهایت صدای طرفداران بار دیگر بلند شد. آن‌ها معتقد بودند سری بازی‌های اساسینز کرید دیگر هیچ شباهتی به گذشته نداشته و از ریشه‌های خود فاصله گرفته است.

جدیدترین نسخه اساسینز کرید تحت عنوان Assassin’s Creed Mirage شناخته شده و اتفاقاتش پیش از Assassin’s Creed Valhalla روایت می‌شود. شخصیت اصلی فردی به نام بسیم ابن اسحاق است که زندگی‌اش را با جیب بری در خیابان‌های بغداد و سرقت می‌گذراند اما طی اتفاقاتی با اساسین‌ها آشنا شده و تصمیم می‌گیرد سال‌های باقی مانده عمرش را وقف هدفی والاتر کند. در ضمن، وظیفه توسعه این نسخه بر عهده شعبه بوردو یوبیسافت قرار دارد.

سارا بیولی، به عنوان کارگردان روایی در شعبه بوردو یوبیسافت مشغول به کار است. او اخیراً در یک جلسه پرسش و پاسخ در فروم Reddit شرکت کرده و در آن بخشی از آن، مدت زمان گیم پلی Assassin’s Creed Mirage را اعلام کرده است. او وارد جزئیات نشد اما گفت اساسینز کرید میراژ از لحاظ مدت زمان به نسخه‌های ابتدایی سری شباهت دارد. با در نظر گرفتن جمله بیولی، می‌توان انتظار داشت اتمام بازی حدوداً ۲۰ ساعت به طول انجام انجامد. البته نباید فراموش کرد این رقم کاربر به کاربر فرق خواهد داشت. به هر حال، برخی ترجیح می‌دهند تنها مراحل اصلی را دنبال کنند اما برخی دیگر ماموریت‌های فرعی را هم انجام می‌دهند.

اساسینز کرید میراژ در مقایسه با نسخه‌های اخیر سری روندی خطی‌تر داشته و از سیستم طراحی Black Box بهره می‌برد؛ سیستمی که پیش از این در Assassin’s Creed Unity و Assassin’s Creed Syndicate استفاده شده بود. بلک باکس کاربران را وادار می‌کند تا محیط‌ را بخوبی گشته و برای دسترسی به هدف، راه مناسب را بیابند. همچنین نقشه بازی از لحاظ وسعت به Assassin’s Creed: Revelations شباهت دارد.

بازی Assassin’s Creed Mirage برای کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی و رایانه‌های شخصی در دست توسعه بوده و در تاریخ ۲۰ مهر (مصادف با ۱۲ اکتبر) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا