1%
  • 0/10

آیا کانسپت آرت‌های فیلم Aquaman 2 به معرفی گروه Legion of Doom اشاره دارد؟

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

آیا کانسپت آرت‌های فیلم Aquaman 2 به معرفی گروه Legion of Doom اشاره دارد؟ ۰ ۰۹ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کانسپت آرت‌های فیلم Aquaman 2

ولنتین پترو اخیراً کانسپت آرت‌های فیلم Aquaman 2 را در وب سایت ArtStation به اشتراک گذاشته که مقر فرماندهی بلک مانتا را به تصویر می‌کشند.

وارنر حدوداً یک هفته پیش فیلم Aquaman and the Lost Kingdom را روی پرده نقره‌ای آورد تا فرنچایز DC Extended Universe سرانجام به انتها برسد. استودیوهای وارنر و دی سی در ادامه تمرکز خود را روی DC Universe قرار می‌دهند که یک فرنچایز کاملاً متفاوتی بوده و بازیگران جدیدی نقش‌های مهم مانند سوپرمن و بتمن (Batman) را ایفا می‌کنند. البته برخی از نقش‌ها بدون تغییر مانده و بازیگرانشان ثابت می‌مانند.

ولنتین پترو (Valentin Petrov)، یک طراح جلوه‌های بصری بوده و اخیراً کانسپت آرت‌های فیلم Aquaman 2 را در اکانت ArtStation خود به اشتراک گذاشته است. این تصاویر مقر فرماندهی بلک مانتا را به تصویر می‌کشند؛ جایی که شخصیت شرور داستان از فلزی به نام اوریکالک استفاده می‌کند تا میانگین دما در سیاره زمین را افزایش دهد. در ادامه می‌توانید کانسپت آرت‌ها را مشاهده کنید:

مقر فرماندهی بلک مانتا از جهاتی مقر فرماندهی گروه Legion of Doom را یادآوری می‌کند. این گروه نخستین بار در سریال Challenge of the Superfriends معرفی شد و ابرشرورهایی مانند لکس لوتر، بلک مانتا، چیتا، ریدلر، مترسک و برینیاک را در خود جای داده است. در ضمن، مقر فرماندهی Legion of Doom با نام The Hall of Doom شناخته شده و از لحاظ ظاهر به کلاهخود بلک مانتا شبیه است.

از آنجایی که مقر فرماندهی بلک مانتا در فیلم Aquaman 2 مانند کمیک بوک‌ها به کلاهخودش شبیه است، این احتمال وجود دارد که استودیوی دی سی در یک برهه زمانی قصد داشت گروه Legion of Doom را معرفی کرده و مقابل اعضای لیگ عدالت قرار دهد؛ اتفاقی که با کنار گذاشته شدن DCEU و قرار گرفتن DCU در مرکز توجه‌ها بدون شک رخ نخواهد داد.

اکران سراسری آکوامن 2 حدوداً از یک هفته پیش شروع شده و این فیلم تاکنون تنها ۱۳۸ میلیون دلار فروخته است؛ رقمی که نوید یک شکست تجاری دیگر را برای استودیوی وارنر می‌دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments