#مهسا_امینی

تصویر جدید آکوامن 2 با محوریت بلک مانتا منتشر شد

فیلمبرداری همچنان ادامه دارد

تصویر جدید آکوامن 2

دیوید لسلی جانسون-مک گلدریک فیلمنامه‌نویس آمریکایی اخیرا تصویر جدید آکوامن 2 را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت.

فیلم اختصاصی آکوامن در سال ۲۰۱۸ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد و نه تنها مخاطبان را بیشتر از قبل با این ابرقهرمان آشنا کرد، بلکه به معرفی شخصیت‌هایی پرداخت که به نوعی به ماجراجویی‌هایش ربط دارند. یکی از شخصیت‌ها، دیوید کین ملقب به بلک مانتا است. در فیلم Aquaman، دیوید و پدرش جسی دو مزدور هستند که توسط اورم استخدام شده و باید یک زیردریایی روسی را بدزدند. آرتوری کری طی اتفاقاتی متوجه شده و دخالت می‌کند. جسی در جریان نبرد کشته شده و دیوید قسم می‌خورد انتقام مرگ پدرش را از پادشاه هفت دریا بگیرد. او نتوانست در قسمت اول به خواسته خود برسد و مطابق انتظار، در دنباله بازخواهد گشت.

یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) در Aquaman and the Lost Kingdom حاضر است تا بار دیگر بلک مانتا را به تصویر بکشد. طبق اطلاعاتی که موجود است، دیوید کین در دنباله به شخصیتی بالغ‌تر تبدیل شده و از همه مهم‌تر، انگیزه‌ها و اهدافش بطور دقیق‌تری مورد کندوکاو قرار می‌گیرد تا مخاطبان بیشتر با او آشنا شوند. جیسون موموآ (Jason Momoa)، امبر هرد (Amber Heard) و پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) هم بازگشته و به عنوان آرتور کری، شاهدخت مرا و اورم جلوی دوربین رفته‌اند. در ضمن، دومین اقتباس سینمایی آکوامن در ژوئن سال جاری میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد و روند ضبط صحنه‌های مورد نیاز همچنان ادامه دارد.

دیوید لسلی جانسون-مک گلدریک (David Leslie Johnson-McGoldrick) یک فیلمنامه‌نویس آمریکایی بوده و اخیرا تصویر جدید آکوامن 2 را منتشر کرده که روی لباس متفاوت بلک مانتا تمرکز دارد؛ لباسی که طبق گفته سازندگان با الهام از کمیک بوک‌های دوران نقره‌ای (۱۹۵۶ الی ۱۹۷۵ میلادی) طراحی شده است. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

Aquaman and the Lost Kingdom اولین بلاک باستری نیست که دیوید لسلی جانسون-مک گلدریک رویش کار می‌کند. او پس از کار روی فیلم‌های نه چندان بزرگ و سریال واکینگ دد، در ساخت Wrath of the Titans مشارکت کرد. جانسون-مک گلدریک همچنین Aquaman و The Conjuring: The Devil Made Me Do It را در پرونده کاری خود دارد. او در نوشتن داستان دومین اقتباس سینمایی آکوامن تنها نبوده و جیسون موموآ همراهش بود اما آماده‌سازی فیلمنامه را به تنهایی انجام داد.

اطلاعات چندانی پیرامون داستان آکوامن 2 موجود نبوده و تنها می‌دانیم اتفاقات در شرایطی روایت می‌شوند که آرتور کری به حق خود رسیده و روی تخت پادشاهی آتلانتیس نشسته است. همچنین گمان می‌شود ماجراجویی جدید آرتور ارتباطی با شهر نارکوس داشته باشد که مانند آتلانتیس قرن‌ها پیش به داخل آب سقوط کرد و مکان ثابتی ندارد. به بیان دیگر، هر چند وقت یکبار مکانش تغییر کرده و همین موضوع باعث شده یافتنش بسیار سخت باشد.

وارنر چندی پیش تصمیم گرفت به همکاری خود با جانی دپ (Johnny Depp) پایان داده و او را از تیم بازیگری Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore حذف کند. طرفداران دپ به هیچ وجه نتوانستند با این اقدام کنار بیایند. در نتیجه، سعی کردند با راه‌اندازی یک کمپین آنلاین استودیو آمریکایی را به حذف امبر هرد وادار کرده و فرد دیگری را برای به تصویر کشیدن شاهدخت مرا انتخاب کند. اینطور که به نظر می‌رسد، حتی دپ هم شخصا برای رخ دادن این اتفاق تلاش‌هایی کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا