#مهسا_امینی

تماشا کنید: ویدیو پشت صحنه آکوامن 2 رسما منتشر شد

سازندگان از فیلم جدید می‌گویند

استودیو وارنر در جریان DC FanDome 2021 که شب گذشته به صورت اینترنتی برگزار شد، ویدیو پشت صحنه آکوامن 2 را رسما منتشر کرد.

آکوامن با نقش‌آفرینی جیسون موموآ (Jason Momoa) نخستین بار در Batman V Superman: Dawn of Justice به نمایش گذاشته شد تا معرفی کاملش در Justice League رخ دهد. این ابرقهرمان یک سال بعد فیلم اختصاصی خود را دریافت کرد که Aquaman نام داشته و بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروخت تا مدیران وارنر و دی‌سی فیلمز هیچ گونه شک و تردیدی برای ساخت قسمت دوم نداشته باشند. Aquaman and the Lost Kingdom در ابتدای سال جاری میلادی جلوی دوربین رفت و فیلمبرداری‌اش همچنان ادامه دارد.

وارنر و دی‌سی فیلمز در قبال Aquaman 2 محتاطانه عمل کرده و ترجیح داده‌اند چیزی از داستان را افشا نکنند. با این حال، کاربران توانسته‌اند با کنار هم قرار دادن شواهد و مدارک به اطلاعات اولیه دست پیدا کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، داستان حول محور شهری به نام نرکوس می‌چرخد که مانند آتلانتیس قرن‌ها قبل به داخل آب‌ها سقوط کرد اما یک یک لوکیشن ثابت نداشته و هر چند وقت یکبار مکان استقرارش تغییر می‌کند. در ضمن، یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) در یکی از مصاحبه‌های خود فاش کرد مخاطب حین تماشای فیلم مزبور بیشتر از گذشته با ارزش‌ها، انگیزه‌ها و خواسته‌های بلک مانتا آشنا می‌شود.

وارنر حین برگزاری DC FanDome 2021 ویدیو پشت صحنه آکوامن 2 را منتشر کرد که ترکیبی از پشت صحنه، صحبت‌های سازندگان و کانسپت آرت‌ها است. با این حال، نکات قابل‌توجهی را در خود جای داده که نباید نادیده‌شان گرفت. جیسون موموآ در بخشی از صحبت‌های خود فاش می‌کند تهدیدی که شخصیت‌های اصلی در قسمت دوم مقابلش می‌ایستند، بسیار بزرگتر است. او همچنین تاکید دارد این فیلم به برخی از مشکلات تاثیرگذار روی زندگی انسان‌ها، به خصوص مشکلات زیست محیطی می‌پردازد. در ضمن، ویدیو پشت صحن اوشن مستر را حین مبارزه به تصویر می‌کشد. در حال حاضر مشخص نیست او چگونه از اسارت فرار می‌کند.

داستان Aquaman در لوکیشن‌های مختلفی مانند سطح زمین، زیر آب و صحرا روایت می‌شود. طبق آنچه در ویدیو پشت صحنه آکوامن 2 قابل‌مشاهده است، قسمت دوم هم مخاطب را به نقاط مختلف سیاره زمین می‌برد. در ضمن، لباس جدید بلک مانتا در ویدیو رونمایی می‌شود؛ شخصیتی که همچنان به دنبال انتقام است. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند او آرتوری کری را مسئول مرگ پدرش می‌داند. در ضمن، امبر هرد (Amber Heard) در نماهای بسیار کوتاهی حضور دارد. بد نیست بدانید حاشیه‌های او و همسرش سابقش جانی دپ (Johnny Depp) هنوز به انتها نرسیده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا