#مهسا_امینی

همه‌‌ی اطلاعات لو رفته از شخصیت‌های آینده و تغییرات فصل نهم بازی Apex Legends | به‌روزر

هر چیزی که لازم است درباره‌ی فصل نهم بازی بدانید

همه‌‌ی اطلاعات لو رفته از شخصیت‌های آینده و تغییرات فصل نهم بازی Apex Legends | به‌روزر مریم خواجوی ۱ ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
فصل نهم بازی Apex Legends

فصل هشتم بازی Apex Legends مانند هر فصل با تغییراتی در بازی همراه بود و مهم‌ترین آن‌ها اضافه شدن شخصیت Fuse و اسلحه 30-30 repeater به بازی بود. حال که تقریبا فصل هشتم رو به پایان است و فصل نهم در تاریخ چهارم مه شروع می‌شود، بهتر است نگاهی به تمامی اطلاعات لو رفته و شایعات پیرامون فصل نهم بازی Apex Legends بیندازیم.

ورود تایتان‌ها به مسابقات Apex Legends

از آن‌جایی که سازنده‌ها قول داده‌اند که محتواهای بیشتری از Titanfall به ایپکس اضافه کنند، این موضوع خیلی از طرفداران را به برگشت تایتان‌های غول‌پیکر امیدوار کرده است و طبق شایعاتی که منتشر شده به نظر می‌رسد تایتان‌ها با شروع فصل یا در میانه‌ی آن بالاخره وارد مسابقات شوند.

هنوز خبری از تریلر جدید از فصل نهم بازی در کار نیست، اما استودیوی ریسپاون اشاره‌ی ریز و مبتکرانه‌ای در ویدئوی منتشر شده برای جشن گرفتن ۱۰۰ میلیون بازیکن خود کرده است. از جمله این نکات اشاره به تاریخ ۱۹ آوریل است که می‌تواند زمان انتشار ویدئوی معرفی لجند جدید فصل ۹ باشد.

جزئیات به روزرسانی قابلیت شخصیت‌های بازی

اصولا این اطلاعات تا قبل از انتشار فصل جدید منتشر نمی‌شوند اما به لطف اینسایدرها می‌توان نگاهی به تغییرات پیش روی بعضی از شخصیت‌ها داشت.

  • Octane :

تقویت یا تضعیف Tactical استفاده از استیم و سریع‌تر دویدن

  • Lifeline ( تایید شده توسط سازندگان ) :

تضعیف قابلیت استفاده از ریوایو شیلد

تقویت قابلیت اصلی (Ultimate)

  • Loba :

تقویت قابلیت تلپورت

  • Fuse :

فقط مشخص شده است که یک ارتقا در انتظار این شخصیت است و جرئیات آن مشخص نشده است.

همچنین انتظار می‌رود که شخصیت Revenant نیز دچار یک سری تغییرات مثبت شود. همچنین طبق گفته‌ی طراح ارشد بازی Daniel Klien، سازندگان برنامه‌های برای Buff شخصیت Crypto در آینده نامعلوم دارند به طوری که اگر تعداد طرفداران این لجند کم‌تر شود شاید سازندگان تغییرات گسترده‌ای را مد نظر بگیرند. ضمن اینکه در این فصل شاهد یک هیرلوم همراه با تم مخصوص برای این لجند خواهیم بود.

همچنین افرادی در ویدئوی جدید ریسپاون متوجه شده‌اند که Wraith در این تریلر بدون تاخیر از قابلیت Phase خود استفاده می‌کند. این موضوع برای طرفداران این لجند بسیار خوشحال کننده بود؛ مخصوصا که در فصل‌های ۵، ۶ و ۸ سازندگان تغییراتی روی او ایجاد کرده که باعث ضعیف شدنش شده است.

لجند فصل نهم :

شایعات اخیر از حضور Blisk از بازی Titanfall به عنوان لجند بعدی خبر می‌دهند. مخصوصا که Biast12 که قبلا از Fuse به عنوان لجند بعدی رونمایی کرده بود، ویدئویی از حضور یک تایتان را منتشر کرد که باعث شد طرفداران شک کنند که این موضوع به حضور بلیسک در بازی اشاره دارد.

تیم سازندگان بازی در استودیوی ریسپاون قبلا اعلام کرده بودند که تایتان‌ها در نسخه ابتدایی بازی حضور داشتند. پس حضور آن‌ها در آینده  در یک حالت بازی جداگانه یا به صورت موقت و حتی به عنوان Ultimate شخصیت جدید ممکن است.

قابل ذکر است که در آخرین تریلر ریسپاون و همچنین در فایل‌های درون بازی، حضور Valk در بازی برای همه تبدیل به یقین شده است. مخصوصا که در انتهای تریلر ۱۰۰ میلیون بازیکن ریسپاون، یک شخصیت را با یک جت در هوا معلق می‌بینیم که به یکی از ویژگی‌های این لجند اشاره دارد.

قابلیت‌های Blisk :

Passive : Pilot Kit

بلیسک می‌تواند Survey Beacon ها را با استفاده از خنجر خود هک کند و همچنین می‌تواند روی دیوار بدود.

Tactical : My Ring, My Rules

درست کردن یک ناحیه مشابه با ناحیه بیرون از Arena 

Ultimate : Standby For Titanfall

توانایی احضار یک تایتان به مبارزه

قابلیت‌های Valk :

Tactical – Cluster Missile

پرتاب یک موشک که چند بار منفجر می‌شود ( تا حدودی شبیه به قابلیتی که Fuse در حال حاضر دارد)

Passive – VTOL Jets

با نگه داشتن دکمه پرش با استفاده از جت خود در هوا معلق شوید

Ultimate – Skyward:

پرت شدن در هوا تا ارتفاع زیاد و سپس سقوط ازاد به محل مورد نظرتان به صورت تک نفره یا همراه با اعضای تیمتان

تغییرات نقشه‌های بازی

از آن جایی که هر نقشه در ۲ الی ۳ فصل از بازی حضور داشته است، می‌توان انتظار یک نقشه جدید را داشت اما امکان تغییرات در نقشه‌هایی که در حال حاضر وجود دارند بیشتر است و با توجه به آخرین تریلر بازی، شاید حتی شاهد نقشه Olympus در شب باشیم.

اطلاعات منتشر شده از شخصیت Pariah

به لطف اطلاعات لو رفته توسط اینسایدرها، اسم چندین شخصیت جدید که قرار است در آینده به بازی اضافه شوند مشخص شد که یکی از این شخصیت‌ها Pariah نام دارد. این اطلاعات توسط Biast12 در توییتر منتشر شد. در حال حاضر واضح نیست که در چه زمانی شاهد حضور این لجند در بازی باشیم.

به هر حال هر زمان که Pariah به بازی اضافه شود، دارای قابلیت‌های زیر خواهد بود:

قابلیت اصلی (Ultimate) : پریا نوعی دستگاه را فعال می‌کند که موجی از بخار را در همه جهت‌ها پخش می‎کند، و مانند تله‌های Caustic، مستقیما نوار سلامت دشمنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

قابلیت فرعی (Passive) : پریا می‌تواند نوار سلامت دشمنان را ببیند و همچنین در برابر Stun شدن و بخار SDM دیگر پریاها مقاوم است.

Tactical : با پرتاب نوعی نارنجک، محل قرارگیری دشمنان را در محیط تحت تاثیر برای 15 ثانیه نشان می‌دهد.

اطلاعات لو رفته به همینجا منتهی نشد و Biast12 تصویری از نام اسکین‌های لجندری پریا نیز نشان داد که عبارت بودند از : Secret Service، Lost Archive، Phantom Edge و Chimera. هر چند که نمی‌توان اعتبار هیچ‌کدام از این عکس‌ها را تایید کرد. همان‌طور که می‌بینید، سازندگان بر روی این شخصیت کارهای زیادی انجام داده‌اند.

 با این حال با توجه به تمامی شایعات به نظر می‌رسد که Valk شخصیت اصلی فصل نهم بازی باشد. به هر حال مشخص نیست که کدام یک از این شایعه‌ها معتبر و کدامیک اشتباه است و باید منتظز انتشار تریلر و اطلاعات محور فصل نهم بازی Apex Legends از سوی استودیوی ریسپاون بود. 

  • به‌روزرسانی

همانطور که انتظار می‌رفت ریسپاون در تاریخ ذکر شده طی یک تریلر، از لجند جدید بازی به نام Valkyrie رونمایی کرد. او دختر Viper (پایلتی 0که در بازی Titanfall 2 توسط شخصیت اصلی بازی کشته می‌شود) است که تصمیم می‌گیرد وارد بازی‌های ایپکس شود.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا