تماشا کنید: از بتل پس فصل نهم Apex Legends رونمایی شد

چند ساعت بیشتر نمانده!

تماشا کنید: از بتل پس فصل نهم Apex Legends رونمایی شد نریمان هروی ۰ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

طی ویدئویی، بتل پس فصل نهم بازی Apex Legends رونمایی شد تا با جوایز Battle Pass فصل جدید این بازی بتل رویال آشنا شویم.

فصل بعد بازی Apex Legends به زودی شروع خواهد شد و این فصل، حاوی محتواهای جدیدی مانند حالت Arenas است و همچنین یک Legend جدید با نام Valkyrie نیز به این بازی اضافه خواهد شد. طبق معمول نیز یک بتل پس مخصوص برای این فصل اختصاد داده شده و شما می‌توانید تریلر این بتل پس را در ذیل تماشا کنید.

این بتل پس شامل اسکین‌های Legendary مخصوص لجند‌های Wraith و Rampart است همچنین سلاح‌های Devotion و Spitfire نیز چندین اسکین مختلف دریافت خواهند کرد. علاوه بر موارد گفته شده، چندین Holospray، ایموت‌های Skydiving و چندین اسکین برای Mirage ،Octane ،Banglore هم پا به این بتل پس گذاشته اند. در کنار این موارد نیز آیتم‌هایی مثل Crafting materials، بوستر‌های XP و Apex Coins هم در بتل پس فصل نهم Apex وجود دارند.

صدالبته، کسانی که این بتل پس را خریداری نمی‌کنند، می‌توانند بعضی از جوایز مثل اسکین جدید برای Valkyrie، هفت Apex Pack، دوازده اسکین اسلحه، یک Music Pack و ۴۰۰ Apex Coin را به رایگان و با پیشرفت در لول‌های بتل پس، دریافت کنند.

فصل نهم Apex Legends با نام Legacy حدود ۹ ساعت دیگر روی پلتفرم‌های پی‌سی، اکس‌باکس وان، اکس باکس سری اکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و نینتندو سوئیچ آغاز می‌شود و شما می‌توانید از آن لذت ببرید.

نظر شما در مورد بتل پس فصل نهم Apex Legends چیست؟ آیا اسکین‌ها و آیتم‌های این فصل شما را راضی می‌کند؟ جای چه اسکین‌ها یا آیتم‌هایی در بتل پس فصل نهم Apex Legends خالیست؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا