تماشا کنید: با قابلیت‌های والکری در Apex Legends آشنا شوید

آسمان از آن توست!

تماشا کنید: با قابلیت‌های والکری در Apex Legends آشنا شوید سورنا رضایی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

ریسپاون اینترتینمنت ساعاتی قبل تریلری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که قابلیت‌های والکری در Apex Legends را معرفی می‌کند.

وقتی یک فصل از رقابت‌های Apex Legends به انتهای خود نزدیک می‌شود، ریسپاون اینترتینمنت کاراکتر جدید را معرفی می‌کند تا کاربران بازی بدانند چه چیزی در انتظارشان قرار دارد. این موضوع برای فصل نهم هم صدق می‌کند استودیو آمریکایی اواخر فروردین سال جاری هفدمین کاراکتر ایپکس لجندز را معرفی کرد که کایری ایماهارا نام داشته و تحت عنوان والکری شناخته می‌شود. او فرزند وایپر است؛ یکی از شخصیت‌های منفی مجموعه که در قسمت دوم حضور داشت. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، وایپر توسط کوپر کشته شد. علی‌رغم این اتفاق، والکری کوبن بلیسک فرمانده Interstellar Manufacturing Corporation را مقصر مرگ پدرش دانسته به دنبال انتقام است.

والکری سعی می‌کند کوبن بلیسک را بکشد که حالا برگزاری مسابقات ایپکس لجندز را بر عهده دارد. کوبن به کای می‌گوید بهتر است به جای زندگی کردن برای پدرش، به دنبال دستیابی به موفقیت‌های بزرگ و ساختن یک میراث برای خودش باشد. کایری ایماهارا با شنیدن این جمله فعلا پشیمان شده و تصمیم می‌گیرد در رقابت‌های ایپکس شرکت کند. در دو تریلری که طی هفته‌های اخیر منتشر شده‌اند، والکری و قابلیت‌های او به نمایش گذاشته شدند اما اطلاعات دقیقی از آن‌ها به اشتراک گذاشته نشد. حالا که فاصله چندانی با شروع رقابت‌های فصل نهم نداریم، ریسپاون اینترتینمنت تصمیم گرفته کاربران را بیشتر از قبل با هفدهمین کاراکتر آشنا کند.

ریسپاو اینترتینمنت اخیرا یک تریلر حدودا دو دقیقه‌ای در کانال یوتیوب خود قرار داده که به معرفی قابلیت‌های والکری در Apex Legends می‌پردازد. قابلیت پسیو کایری ایماراها VTOL Jets نام داشته و به او اجازه می‌دهد برای مدت محدودی پرواز کند. کاربر می‌تواند از قابلیت مزبور برای جابجایی سریع و رساندن خودش به نقاط مرتفع بهره برده یا پرواز کرده و از آسمان دشمنان خود را به گلوله ببندد. قابلیت تاکتیال Missile Swam نامگذاری شده است. او می‌تواند راکت‌هایش را به سمت نقطه مشخصی شلیک کند. موشک‌ها هم به محض برخورد با زمین صدمه زیادی را به دشمنان حاضر در شعاع انفجار وارد می‌کنند. قابلیت Missile Swam والکری چندان جدید نبوده و مشابهش را دیگر کاراکترها دارند.

در انتهای ویدیوی جدیدی که در دسترس قرار گرفته، به قابلیت آلتیمیت والکری می‌رسیم که با نام SKYWA شناخته می‌شود. او می‌تواند از این قابلیت برای بلند کردن هم‌تیمی‌های خود از زمین و بردنشان به آسمان استفاده کند. این اتفاق عملکردی شبیه به برج پرش (Jump Tower) داشته و به کاربران اجازه می‌دهد به سمت نقطه مورد نظر پرواز کنند. قابلیت SKYWA در دو حالت کاربرد دارد: زمانی که هم‌تیمی‌ها از سوی جوخه‌های مختلف مورد حمله قرار گرفته‌اند، می‌توان آن‌ها را از محل درگیری دور کرد یا زمانی که اعضای تیم می‌خواهند سریعا خودش را به یک نقطه رسانده و دشمن را غافل‌گیر کنند، می‌توان از آن بهره برد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل نهم رقابت‌های از تاریخ ۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ (مصادف با چهار مه) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا