تماشا کنید: رویداد Genesis Collection بازی Apex Legends رونمایی شد

نقشه‌های قدیمی بازمی‌گردند

الکترونیک آرتز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود و یک ویدیو در کانال یوتیوب، از رویداد Genesis Collection بازی Apex Legends رونمایی کرده است.

بازی‌های چندنفره در کنار رفع مشکلات و باگ‌ها به دریافت متداوم محتوای جدید نیاز دارند؛ محتوایی که می‌تواند کاراکتر، اسکین، نقشه یا دیگر آیتم‌های تزئینی باشد. ریسپاون اینترتینمنت که به خوبی از چنین موضوعی اطلاع دارد، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا نه تنها گوش شنوایی برای کاربران ایپکس لجندز داشته باشد، بلکه با افزودن محتویات جدید تجربه بازی را هر چند وقت یکبار دگرگون کند. استودیو آمریکایی این کارها را با برگزاری فصل‌ها یا رویدادهای زمانی انجام می‌دهد.

الکترونیک آرتز با انتشار یک پست در وب سایت رسمی خود و یک ویدیو در کانال یوتیوب، رویداد Genesis Collection بازی Apex Legends را معرفی کرده است. همان‌طور که از نامش پیداست، رویداد جدید از نوع Collection Event بوده و کاربران حین در جریان برگزاری‌اش شاهد اضافه شدن آیتم‌های متعددی هستند که می‌توان با انجام چالش‌های مختلف بدستشان آورد. از آیتم‌های تزئینی می‌توان به ۲۴ اسکین اشاره کرد که به کاراکترهای مختلف تعلق داشته و کاربر می‌تواند با سکه یا متریال آن‌ها را خریداری کند. فردی که تمامی ۲۴ اسکین را بدست بیاورد یا خریداری کند، مجموعه آیتم‌های Dead Man’s Curve متعلق به کاراکتر Revenant را به عنوان پاداش دریافت می‌کند.

در کنار آیتم‌های جدیدی که می‌توان بدست آورد، شاهد اضافه شدن آیتم‌های متعددی به فروشگاه بازی خواهیم بود. الزامی برای تهیه آن‌ها وجود نداشته و کاربرانی که ظاهر برایشان اهمیت زیادی دارد می‌توانند جعبه‌های مختلف را خریداری کنند. به این موارد باید تغییر در نقشه‌ها را اضافه کرد. در زمان برگزاری رویداد، نسخه‌های اصلی نقشه‌های Kings Canyon و World’s Edge در دسترس قرار می‌گیرند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند خود را برای اضافه شدن نقشه Skull Town به مد آرنا آماده کنند. این نقشه به دلیل طراحی خاصش برای به کار گیری استراتژی‌های متفاوت مناسب است؛ برای مثال، کاربر می‌تواند با Pathfinder به ارتفاعات رفته و دشمن را هدف بگیرد. یا می‌تواند از Caustic بهره برده و داخل خانه‌ها را تله‌گذاری کند.

تغییراتی که آپدیت جدید همراه خود دارد، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. ریسپاون اینترتینمنت بر اساس بازخوردهای دریافتی هیت‌باکس‌های دو کاراکتر Revenant و Lifeline را تغییر داده است. به طور دقیق‌تر، هیت‌باکس Revenant تا حدودی کوچک‌تر و هیت‌باکس Lifeline تا حدودی بزرگتر شده است. قابلیت Eye of the Allfather کاراکتر Bloodhunt هم از ۴ به ۳ ثانیه کاهش پیدا می‌کند. در ضمن، تغییراتی در عملکرد سلاح‌های مختلف مانند P2020 و Longbow به وجود آمده است.

رویداد Genesis Collection بازی Apex Legends در بازه زمانی ۸ الی ۲۲ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۹ ژوئن الی ۱۳ جولای) برگزار خواهد شد. در حال حاضر اطلاعاتی از حجم آپدیت روی پلتفرم‌های مختلف موجود نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا