تماشا کنید تریلر گیم پلی بازی Apex Legends: Eclipse منتشر شد

به رخ کشیدن کاتالیست

در جدیدترین تریلر گیم پلی بازی Apex Legends: Eclipse علاوه بر معرفی موارد هیجان‌انگیز مختلف قهرمان تازه نفسی به نام کاتالیست (Catalyst) به فهرست پیوسته است. این شخصیت می‌تواند سرعت حرکت دشمنان را کم کند، درها را محکم‌تر کند و یک دیوار بزرگ ایجاد کند.

به تازگی شرکت رسپاون انترتینمنت (Respawn Entertainment) تریلر رسمی بازی Apex Legends Season 15: Eclipse را منتشر کرده است. این تریلر قابلیت‌های کاتالیست، جدید شخصیت جدید بازی، و نقشه جدید بروکن مون (Broken Moon) را که در کلیو (Cleo) تنظیم شده است را نشان می‌دهد

کاتالیست یک لجند (Legend) دفاعی است که از مایع مغناطیسی یا فروفلوئید به طرق مختلف استفاده می‌کند. همانطور که تریلر نشان می‌دهد این شخصیت می تواند درها را با مواد مختلف محکم‌تر کند و آنها را برای راه اندازی یک کمین بادوام‌تر سازد. او همچنین می‌تواند گجتی را روی زمین پرتاب کند تا حرکات حریفان کند شوند و حتی یک دیوار غول پیکر برای منحرف کردن آن‌ها از راه اصلی خود بسازد. البته طرفداران باید منتظر بمانند تا در تریلر بعدی جزئیات بیشتری از توانایی‌های کاتالیست به نمایش گذاشته شوند. با این حال تا اینجا نیز این شخصیت دارای قابلیت‌های منحصر به فرد و مفیدی است.

تریلر گیم پلی بازی Apex Legends: Eclipse در نقشه بروکن مون هم زیپ ریل جدیدی که برای سفر سریعتر در نقشه طراحی شده است را نشان می‌دهد. نقاط دیدنی مختلف عبارتند از باغ‌های سرسبزی با نام‌های باغ‌های ابدی (Eternal Gardens) و هسته همیشگی (Perpetual Core) که یک محیط صنعتی‌تر را نمایش می‌دهند. البته، لوازم تزئینی مختلف بتل پس از جمله پوسته‌های جدید برای شخصیت‌ها Revenant، Catalyst، Loba و موارد دیگر نیز فاش شده‌اند.

Apex Legends: Eclipse در تاریخ ۱ نوامبر (۱۰ آبان ماه) پخش خواهد شد. منتظر جزئیات بیشتر در روزهای آینده باشید.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ قابلیت‌های جدید کاتالیست تا چه حد می‌توانند کمک کننده باشند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا