تیزر فیلم Ant-Man 3 و تبلیغ بلیط سینما توسط مرد مورچه‌ای!

تبلیغات گسترده مارول شروع شد..

در تیزر فیلم Ant-Man 3 می‌توانید شاهد پاول راد (Paul Rudd) بازیگر نقش مرد مورچه‌ای (Ant-Man) باشید که بلیط Quantumania را تبلیغ می‌کند.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quatumania یکی از بهترین آثار مورد انتظاری است که در حال حاضر طرفداران دنیای سینمایی مارول را هیجان‌زده کرده است. پس از اتفاقاتی که در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول رخ داد، این اولین فیلمی است که می‌تواند با آغاز فاز پنجم MCU، نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

در واقع فاز چهارم دنیای سینمایی مارول انتظارات را بیش از حدی که طرفداران فکرش را می‌کردند بالا برد و سپس با هدر دادن پتانسیل برخی از فیلم‌های برجسته، برخی از بینندگان را نا امید کرد. با این وجود، همچنان فیلم‌ها و سریال‌های بسیاری وجود دارد که در فاز پنجم MCU قرار است تا تماشا کنیم؛ دوره‌ای که با سفر اسکات لنگ (Scott Lang) و دخترش کسی لنگ (Cassie Lang) به فضای کوانتوم آغاز خواهد شد.

فیلم Ant-Man 3 تا چند هفته دیگر اکران می‌شود، و از همین بابت نیز استودیو مارول سعی دارد تا تبلیغات گسترده‌ای را برای آن انجام بدهد. به همین ترتیب نیز از امروز باید شاهد انواع تیزرهای مختلف و ۳۰ ثانیه‌ای باشیم که پیش‌تر برای سایر آثار MCU نیز (قبل از اکران) منتشر می‌شدند.

در تیزر فیلم Ant-Man 3 شاهد پاول راد، بازیگر نقش مرد مورچه‌ای و اوانجلین لیلی (Evangeline Lily)، بازیگر نقش هوپ (Hope) هستیم. آن‌ها در این ویدیو فروش بلیط‌های فیلم Ant-Man 3 را تبلیغ می‌کنند و سپس سکانس‌هایی از فیلم را مشاهده می‌کنیم که تقریبا تمام آن را در تریلرهای اول این اثر سینمایی هم دیده بودیم. برای بررسی و تحلیل تمامی تریلرهای فیلم انت من 3 مطالب زیر را از دست ندهید!

فیلم Ant-Man And The Wasp Quantumania برای اکران در تاریخ ۲۸ بهمن سال جاری (۱۷ فووریه) برنامه‌ریزی شده است.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا