تیزر فیلم مرد مورچه ای 3 و صحبت‌های سازندگان درباره جهان کوانتوم

بزرگ‌ترین ماجراجویی مورچه‌ای

در تیزر فیلم مرد مورچه ای 3 که با عنوان Ant-Man And The Wasp: Quantumania اکران خواهد شد، می‌توانید شاهد صحبت‌های سازندگان این اثر باشید.

تیزر فوق هنگامی منتشر شده که تا اکران فیلم Ant-Man 3 تنها چند هفته فاصله داریم و قرار است تا در این اثر جدید، شاهد وقایع فوق‌العاده بزرگی باشیم که رسما به انتقام جویان 5 ختم خواهد شد! با این وجود، ابتدای این تیزر، کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول (Marvel Studios)، به خوبی توضیح می‌دهد که چطور تاکنون شخصیت انت من (Ant-Man) به عنوان یک قهرمان در داستان‌های مارول نقش داشته و کمتر نسبت به کارهایی که انجام می‌داده، دیده شده است.

در واقع انت من درست مثل شخصیتی که دارد، یک ابرقهرمان کمتر شناخته شده نسبت به مرد آهنی (Iron Man) و کاپیتان آمریکا (Captain America) است که در فیلم Ant-Man 3 قرار است تا ماجراجویی بزرگ‌تری را تجربه کند. در واقع اگر انت من نبود، هرگز حتی شاهد فیلم بزرگی مانند Avengers: Endgame نبودیم؛ به همین دلیل نیز شخصیت اسکات لنگ (Scott Lang) اهمیت بسیاری را برای داستان‌های دنیای سینمایی مارول دارد و حال ماجرای جهان کوانتوم،‌ او را در مقابل بزرگ‌ترین ابرشرور کل دنیای مارول، یعنی کانگ فاتح (Kang The Conqueror) قرار خواهد داد.

صحنه‌های جدید در تیزر فیلم مرد مورچه ای 3

در این تیزر که شب گذشته توسط استودیو مارول منتشر شده، می‌توانید شاهد صحبت‌های بازیگران، درباره بزرگ بودن و جذابیت فیلم Ant-Man 3 باشید. اما بین این حرف‌ها، سکانس‌های تازه‌ای نشان داده می‌شود که برخی از آن‌ها عملا جدید هستند و پیش‌تر در تریلرهای فیلم ندیده بودیم!

برای مثال، سکانسی وجود دارد که در آن، می‌بینیم که میشل فایفر (Michelle Pfeiffer)، بازیگر نقش جنت ون داین (Janet Van Dyne)، درباره پیشینه این کاراکتر به صورت مختصر صحبت می‌کند. او می‌گوید که جنت رازهای بسیاری را پس از خارج شدن از فضای کوانتوم نگه داشته که خیلی از آن‌ها را به سایر اعضای خانواده‌اش نگفته است.

جنت در سکانسی از فیلم عملا اظهار می‌کند که «فردی هست که درباره آن به شما چیزی نگفته بودم». این فرد سپس توسط فایفر، رسما با لقب کانگ فاتح یا همان Kang The Conqueror خطاب می‌شود و می‌بینیم که او در مخفیگاه خاصی را در فضای کوانتوم باز می‌کند. با این حال، پس از صحبت تمامی بازیگران و ابراز هیجان برای تماشای این فیلم در سالن‌های سینما، جاناتان میجرز (Johnathan Majors)، بازیگر نقش کانگ فاتح، جزئیاتی را درباره این کاراکتر در فیلم ارائه می‌کند.

او می‌گوید که بازی در نقش شخصیتی مانند کانگ یک «موهبت» است و این فقط شروع کار خواهد بود؛ چنان که او را در فیلم‌های انتقام جویان 5 و 6 در اوج قدرت و در مقابل جمعی از انتقام جویان خواهیم دید. سپس در صحنه پایانی تیزر فیلم مرد مورچه ای 3 می‌بینیم که کانگ دستش را می‌چرخاند و قدرتی را آزاد می‌کند که با نحوه عملکرد آن اصلا آشنا نیستیم. در واقع اگر به دور او دقت کنید، ظاهرا ترک‌های روی واقعیت می‌افتد که مشابه آن را پیش‌تر نیز در تریلرهای Ant-Man 3 دیده بودیم؛ به هر حال کانگ استاد زمان است و احتمال دارد که با این کار، تداخلی در آن ایجاد کرده باشد.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد. خبری از تاریخ دقیق انتشار نسخه دیجیتال این فیلم منتشر نشده، اما انتظار می‌رود تا حداقل پایان زمستان، شاهد عرضه آن در شبکه استریم دیزنی پلاس (Disney Plus) باشیم.

3.7 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا