فیلمنامه اولیه‌ی Ant-Man 3 قرار بود معرف شخصیت MODOK باشد

خود Paul Rudd نگارش این فیلمنامه را به عهده گرفته بود

فیلمنامه اولیه‌ی Ant-Man 3

گزارش انحصاری یک سایت با نام GWW نشان می‌دهد که فیلمنامه اولیه‌ی فیلم Ant-Man 3 که توسط Paul Rudd نوشته شده، قرار بود شخصیت MODOK را وارد دنیای سینمایی مارول کند.

قسمت سوم از فیلم‌های Ant-Man فعلا در مرحله‌ی پیش‌تولید و نگارش فیلمنامه قرار دارد. همین هفته مشخص شد که یکی از نویسندگان سریال Rick and Morty نگارش فیلمنامه‌ی آن را به عهده می‌گیرد، اما این اولین فیلمنامه‌ای نیست که برای این اثر نوشته می‌شود.

طبق گزارش سایتی با نام Geeks WorldWide فیلمنامه اولیه‌ی Ant-Man 3 توسط Paul Rudd بازیگر نقش مرد مورچه‌ای و یکی از نویسندگان دو فیلم قبلی نوشته شده بود. یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در این نسخه می‌افتاد، معرفی و ورود شخصیت MODOK به دنیای سینمایی مارول بود. شخصیت MODOK که توسط زوج «استن لی» و «جک کربی» خلق شده، یکی از معروف‌ترین ویلن‌های دنیای کمیک‌های مارول به شمار می‌رود؛ یکی از کارمندان سابق شرکت AIM که طی یک آزمایش صاحب قدرت‌های فراانسانی می‌شود، اما در عوض اندازه‌ی سرش بسیار افزایش پیدا می‌کند.

نام شرکت AIM را در دنیای سینمایی مارول، اولین بار در فیلم Iron Man 3 شنیدیم و در فیلم Black Widow هم قرار است باری دیگر شاهد حضور آن باشیم. با این اوصاف بعید نیست که در فیلم‌های بعدی نقش پررنگ‌تری از این شرکت ببینیم. AIM حتی در بازی Avengers که امسال منتشر می‌شود هم نقش مهمی خواهد داشت.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از تاریخ اکران قسمت سوم Ant-Man نداریم، اما با توجه به وضعیتی که در حال حاضر وجود دارد و همچنین، تاخیری که شامل تمام فیلم‌های MCU تا دو سال آینده با آن مواجه شدند، احتمالا در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ میلادی موفق به تماشای قسمت بعدی مرد مورچه‌ای خواهیم شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا