#مهسا_امینی

نویسنده‌ی سریال Rick and Morty فیلمنامه‌ی Ant-Man 3 را آماده می‌کند

بازگشت جف لاونس به دنیای مارول

نویسنده‌ی سریال Rick and Morty

جف لاونس نویسنده‌ی سریال Rick and Morty از سوی استودیوی مارول استخدام شد تا فیلمنامه‌ی Ant-Man 3 را آماده کند.

مدت کوتاهی بعد از Avengers: Age of Ultron، فیلم سینمایی Ant-Man اکران شد و در کنار دریافت بازخوردهای مثبت، توانست ۵۱۹ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. مرد مورچه‌ای سپس در یکی از سکانس‌های اکشن Captain America: Civil War حضور یافت و نقش مهمی را هم در جریان مبارزه ایفا کرد. به همین دلیل، انتظار می‌رفت در Avengers: Infinity War هم حضور داشته باشد که مارول همه را با غیبت این ابرقهرمان غافل‌گیر کرد. البته دلیل غیبت مرد مورچه‌ای با اکران Ant-Man and The Wasp در سال ۲۰۱۸ میلادی مشخص شد.

طرفداران مرد مورچه‌ای به خواسته‌ی خود رسیدند و این ابرقهرمان نه تنها در Avengers: Endgame حضور یافت، بلکه نقش بسیار مهمی در بی اثر کردن نقشه‌ی تانوس برای از بین بردن نصف جمعیت زمین ایفا کرد. پس از اینکه Endgame از روی پرده‌ی نقره‌ای پایین کشیده شد، شک و تردیدهایی نسبت به قسمت سوم Ant-Man به‌وجود آمد اما پاییز سال گذشته‌ی میلادی بود که مارول ساخت آن را تایید کرد. در آن زمان همچنین اعلام شد پیتون رید (Peyton Reed) برای کارگردانی قسمت سوم بازمی‌گردد.

در شرایطی که روند ساخت پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی متوقف شده‌اند، به نظر می‌رسد مارول تمایلی به تعطیلی پروژه‌های خود نداشته و سعی می‌کند آن‌ها را تای جای ممکن پیش ببرد؛ با توجه به گزارشی که وب سایت The Hollywood Reporter منتشر کرده، جف لاونس (Jeff Loveness) از سوی مارول استخدام شده تا اولین نسخه‌ی فیلمنامه‌ی Ant-Man 3 را بنویسد. ظاهرا قرارداد میان استودیوی مارول و لاونس چند هفته‌ی پیش امضا شده و او هم اکنون سخت مشغول آماده‌سازی فیلمنامه است. در پرونده‌ی کاری این نویسنده، هنرپیشه و کارگردان آثار مشهوری دیده می‌شود که برای مثال می‌توان به دو سریال Office و Rick and Morty اشاره کرد.

Rick and Morty بدون شک یکی از محبوب‌ترین سریال‌هایی است که از طریق شبکه‌های کابلی پخش می‌شود؛ سریالی که از همان ابتدای کار مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفت. موفقیت این محصول را باید به پای شوخ طبعی، طنز سیاه و شخصیت‌های پرداخت‌شده نوشت. با در نظر گرفتن همین موضوع، کاملا منطقی است که استودیوی مارول بخواهد از دست‌اندرکاران Rick and Morty در ساخت آثار تلویزیونی و سینمایی خود بهره ببرد. در ضمن، جف لاونس با دنیای مارول غریبه نیست و پیش از این روی کمیک بوک‌هایی با حضور نوا، گروت و ناانسان‌ها کار کرده است.

فیلم‌های Ant-Man معمولا چند ماه پس از اکران Avengers به سینماها می‌آیند. از آن‌جایی که طی چند سال آینده هیچ فیلمی با محوریت اتحاد انتقامجویان ساخته نمی‌شود، نمی‌توان حدس زد ساخته‌ی بعدی پیتون رید چه زمانی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت. در ضمن، روند کار روی فیلمنامه از چندی پیش آغاز شد. به همین دلیل، بسیار زود است که بخواهیم درباره‌ی جزئیات داستان یا آنتاگونیست این قسمت صحبت کنیم. با این حال، نسبت به بازگشت پل راد (Paul Rudd) و اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) برای ایفای نقش‌های مرد مورچه‌ای و زنبورک مطمئن هستیم؛ مگر اینکه اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ دهد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا