بازیگران فیلم Ant-Man 3 و پاسخ به پرجستجوترین عبارت‌های مرتبط در گوگل!‌ + ویدیو

پاول راد چیست؟

در ویدیو زیر می‌توانید شاهد بخشی از مصاحبه بازیگران فیلم Ant-Man 3 یعنی پاول راد (Paul Rudd) و اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly)، درباره پرجستجوترین عبارت‌های مرتبط با آن‌ها در گوگل باشید. این ویدیو با زیرنویس فارسی تیم سرگرمی در اختیار شما قرار گرفته است.

چیزی تا اکران فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania باقی نمانده است. اثری که در آن، شخصیت انت من (Ant-Man) در کنار واسپ (Wasp) و همچنین دخترش کسی لنگ (Cassie Lang)، یکبار دیگر به جهان کوانتوم کشیده می‌شود؛ در حالی که اینبار، راهی برای بازگشت به این راحتی نیست و آن‌ها گیر شخصیت منفی کل فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول (MCU)، یعنی کانگ فاتح (Kang The Conqueror) می‌افتند!

در واقع داستان فیلم جدید مرد مورچه‌ای باز هم قرار است تا مثل دو اثر قبلی، تاثیر بسزایی را روی دنیای سینمایی مارول داشته باشد؛ طوری که به گفته سازندگان، این فیلم مستقیما با انتقام جویان 5 در ارتباط خواهد بود و از طرفی، باعث خواهد شد تا ما بیشتر با نسخه ابرشرور کانگ فاتح آشنا شویم؛ کاراکتری که با هویت He Who Remains در سریال Loki دیده بودیم و حال نسخه‌های مختلف او قرار است تا جهان‌های موازی را به سلطه در بیاورند.

بین بازیگران فیلم Ant-Man 3 پاول راد یکبار دیگر نقش مرد مورچه‌ای را ایفا خواهد کرد، در حالی که اوانجلین لیلی مجددا برای ایفای نقش هوپ ون داین (Hope Van Dyne) یا همان زنبورک، در این اثر سینمایی ظاهر خواهد شد. جاناتان میجرز (Johnathan Majors) نیز برای ایفای نقش کانگ فاتح در این اثر سینمایی به ایفای نقش خواهد پرداخت و نقش دختر اسکات لنگ و هوپ را کاترین نیوتون (Kathryne Newton) بازی خواهد کرد.

در ویدیو بالا می‌توانید ببینید که بازیگران فیلم Ant-Man 3 یکی از همان سری مصاحبه‌های معروف Wired را انجام داده‌اند که چند وقت پیش، بازیگر نقش اصلی سریال Wednesday هم کامل کرده بود. در این ویدیو، پرجستجوترین عبارت‌های مرتبط با بازیگر یا نقش سینمایی او در اینترنت از خود شخص سوال می‌شود و آن‌ها به این سوال‌ها پاسخ می‌دهند. در نظر داشته باشید که این مصاحبه با پاول راد و اوانجلین لیلی حدود چند سال پیش انجام شده و تازه نیست.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن سال جاری (۱۷ فووریه ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

4 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا