اندی سرکیس در مصاحبه خود اسراری از فیلم Venom 3 برملا کرد

چه نشانه‌هایی از محل خاص مارول در Venom 3 وجود دارد؟

فیلم Venom 3

اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردان فرنچایز محبوب و موفق Venom از اسرار فیلم Venom 3 می‌گوید. این کارگردان علاوه بر عنوان این امر که او نیز به شدت علاقه‌مند است تا قسمت سوم فیلم ونوم را نیز بسازد، به طرفداران این فرنچایز باری دیگر نوید داد که احتمال رویارویی مردعنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holland) و ونوم با بازی تام هاردی (Tom Hardy) زیاد است. علاوه بر وجود صحنه پس از تیتراژ قسمت دوم این فیلم، اندی سرکیس در آخرین مصاحبه خود از موضوعی گفت که بسیار جالب توجه است. 

او در این مصاحبه عنوان کرد که علاقه‌مند است تا در فیلم Venom 3 به یک محل خاص که در کتاب‌های کامیک مارول نیز به آن اشاره شده است پرداخته و به عقیده او به کمک این مکان سحرآمیز می‌توان بستر مناسبی برای ساختن دنیای مشترک ونوم و مردعنکبوتی فراهم کرد. 

این مکان همان موسسه Ravencroft است که پیشتر نیز در این فرنچایز با آن اشنا شده‌ایم. در این مکان افراد خاصی جهت آزمایش و تحقیقت ژنتیکی نگه‌داری شده و یا می‌توان گفت به گونه‌ای زندانی شده‌اند. بدون شک این شرایط می‌توان باعث بوجود آمدن شخصیت‌های عجیب فراوانی شده که شاید پرداختن به آن‌ها خالی از لطف نباشد. 

علاوه بر مردعنکبوتی، شخصیت‌های جالب دیگری به لطف Ravencroft وجود خواهند داشت که ممکن است شاهد ملاقات آن٬ها با ونوم در فیلم Venom 3 باشیم. به طور مثال قاتل ترسناکی که به Shriek مشهور است و در این مکان زندانی است. 

همانطور که طرفداران کامیک مردعنکبوتی به خوبی می‌دانند، Ravencroft مکانی است که بسیاری از ابرشرورهای خطرناک در آن زندانی هستند و بدون شک اگر تنها یکی از این ابرشرور به بیرون فرار کند، شاهد ماجرای جالبی خواهیم بود. 

همانطور که اندی سرکیس گفت، اگر مارول به خوبی از Ravencroft بهره ببرد، می‎‌تواند جهان مردعنکبوتی سونی را به خوبی رشد داده و به جای خوبی برساند. علاوه بر موارد ذکر شده در تریلر فیلم مورد انتظار Morbius جرد لتو (Jared Leto) را در یک زندان می‌بینیم. گرچه این زندان تنها یک زندان عادی و معمولی به نظر می‌رسد اما با این حال این احتمال نیز وجود دارد که این مکان همان موسسه Ravencroft باشد. اگر مارول به درستی به این مکان ارزشمند بپردازد شاید این گونه یک قدم به فیلم اورجینال Sinister Six نزدیک‌تر شویم. هم اکنون فیلم Venom: Let There Be Carnage به عنوان دومین نسخه این فرنچایز، در سینماهای برتر جهان اکران می‌شود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا