پوستر ساختگی سریال جدید مارول به احتمال بازگشت اسپایدرمن اندرو گارفیلد اشاره دارد

کراس اوری رویایی!

پوستر ساختگی سریال جدید مارول به احتمال بازگشت اسپایدرمن اندرو گارفیلد اشاره دارد پارسا خلیلی ۲۰ ۰۸ مهر ۱۴۰۲ مارول
سریال جدید مارول

اخیرا یکی از طرفداران بااستعداد پوستری از سریال جدید مارول درست کرده‌ که به احتمال بازگشت اسپایدرمن اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) به دنیای سینمایی مارول اشاره دارد.

حماسه مولتی‌ورس به‌زودی با بازگشت خدای شرارت در فصل دوم سریال لوکی گسترش خواهد یافت اما با توجه به اینکه استودیو مارول جزئیات داستانی را مخفی نگه داشته، طرفداران با نزدیک شدن به تاریخ پخش حدس و گمانه زنی‌های خود را آغاز کرده‌اند. جدای از تئوری و شایعات مختلف، یکی از روش‌های طرفداران برای حدس زدن داستان سریال، پوسترهای ساختگی یا به اصطلاح فن مید (Fan Made) است. اینجاست که کاربری در اینستاگرام به‌نام AGTDesign که قبلا کارهای زیادی ازش دیدیم، وارد عمل شده و پوستری جالب از فصل دوم سریال لوکی ساخته است.

به‌لطف موفقیت بی‌سابقه فیلم Spider-Man: No Way Home در گیشه، چه از نظر انتقادی و چه از نظر مالی، یکی از بزرگترین سوالات طرفداران که همچنان بی‌پاسخ باقی مانده این است که آیا در آینده شاهد بازگشت دوباره اسپایدرمن اندرو گارفیلد به دنیای سینمایی مارول خواهیم بود یا خیر. انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse اخیرا نشان داده که مارول نه‌تنها از تعامل با دنیای اسپایدرمن سونی هیچ هراسی ندارد، بلکه علاقه خاصی به ایده تلفیق دنیای انیمیشن با لایو اکشن دارد. اگر این دو کمپانی بزرگ بتوانند با یکدیگر به توافق برسند، دیدن اندرو گارفیلد در لباس نمادین اسپایدرمن نمی‌تواند خیلی دور از ذهن باشد، به‌خصوص بعد از صحبت‌های امیدوارکننده‌ای که چند ماه پیش درباره آینده‌ خود به‌عنوان اسپایدرمن داشته است.

داستان اسپایدرمن هرگز تمام نشده است. چه ما این فیلم را بسازیم یا نسازیم، در یک دنیای دیگر داستانش در حال جریان پیدا کردن است. او تازه فهمیده که نسخه‌های دیگری از خودش در دنیاهای موازی وجود دارند. فکرش را بکنید اگر او در دنیای سینمایی مارول نبود، ام‌جی می‌توانست سرنوشتی مشابه گوئن داشته باشد. بنابراین احتمالات بی‌شماری داریم که می‌توانیم در روایت داستانی جدید ازشون استفاده کنیم. شاید قسمت سومی از The Amazing Spider-Man ساخته شود، شایدم ساخته نشود. تنها چیزی که باید بدانید این است که ما با احتمالات بی‌شماری طرف هستیم و هر اتفاقی می‌تواند رخ بدهد.

در حال حاضر محتمل‌ترین گزینه برای بازگشت او، اقتباس لایو اکشن Avengers: Secret Wars است که داستان مولتی‌ورسی آن به هر شخصیتی فرصت درخشیدن می‌دهد. با توجه به اینکه اکران رویداد کراس اوری جنگ‌های مخفی چندین بار به‌تعویق افتاده، مارول و سونی فرصت زیادی برای پیدا کردن بهترین استراتژی ممکن خواهند داشت. همچنین شایان ذکر است که احیای فیلم کنسل شده The Amazing Spider-Man 3 به کارگردانی مارک وب (Marc Webb) نیز می‌تواند از دیگر گزینه‌های محتمل و مناسب برای بازگرداندن دوباره یکی از محبوب‌ترین اسپایدرمن‌ها به پرده نقره‌ای باشد.

فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار لوکی در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

4.8 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

20 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا