چرا پیتر پارکر اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 شخصیتی متفاوت داشت؟

بازیگر بریتانیایی پاسخ می‌دهد

چرا پیتر پارکر اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 شخصیتی متفاوت داشت؟ سورنا رضایی ۱۳ ۰۹ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
پیتر پارکر اندرو گارفیلد در Spider-Man 3

سرانجام فاش شد چرا پیتر پارکر اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 در مقایسه با فیلم‌های The Amazing Spider-Man شخصیت متفاوتی داشت.

۲۰۲۱ بدون شک یکی از بهترین‌های سال‌ها طی یک دهه گذشته برای طرفداران مرد عنکبوتی (Spider-Man) بود. آن‌ها در نوامبر به تماشای Spider-Man: No Way Home نشستند که توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را پس از سال‌ها در قامت مرد عنکبوتی به تصویر کشید. البته بازگشت آن‌ها قبل از اکران و بواسطه گزارش‌های غیررسمی قطعی شده بود.

اگر حافظه‌تان یاری کند، احتمالاً باید به یاد بیاورید که پیتر پارکر اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 نسبت به آنچه در The Amazing Spider-Man دیده بودیم فرق داشت. به بیان دقیقتر، حالتی بچه‌گانه و بازیگوش‌تر به خود گرفته بود. حالا و به لطف کتاب The Art of Spider-Man: No Way Home دلیل این تفاوت مشخص شده است؛ کتابی که جزئیات جالبی را از روند ساخت مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست شامل می‌شود. در ضمن، در ادامه می‌توانید توضیحات بازیگر بریتانیایی را مطالعه کنید:

حس کردم دیگر فشاری روی من وجود ندارد و آزادی بیشتری دارم تا نسخه متفاوتی از پیتر پارکری که با آن ارتباط برقرار کرده بودم را مورد کند و کاش قرار دهم؛ نسخه‌ای که آشفته، آزاد، بازیگوش و ابله بود.

اندرو گارفیلد در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت حضور سه نسخه مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home در سه سطح هیجان انگیز بود:

در سطوح زیادی هیجان انگیز بود: در سطح طرفداران که خودم یکی از آن‌ها هستم؛ در سطح بازیگری چون توانستم در کنار مرد عنکبوتی مورد علاقه‌ام توبی مگوایر و همچنین تام هالند (Tom Holland) کار کنم. در سطحی عمیقتر که اصلاً حضور این سه در کنار هم چه معنایی می‌تواند داشته باشد؟ سه برادری که بواسطه زمان و مکان از هم جدا شده‌اند.

پس از بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در نقش مرد عنکبوتی، طرفداران کمپین‌هایی را راه انداخته و تلاش کرده‌اند سونی و مارول را به ساخت Spider-Man 4 و The Amazing Spider-Man 3 متقاعد کنند. اگرچه موفق نشده‌اند، بنظر می‌رسد استودیوها صدای طرفداران را شنیده و قصد دارند نسخه‌های قدیمی پیتر پارکر را در آثار آتی Marvel Cinematic Universe بازگردانند.

ساخت قسمت چهارم مرد عنکبوتی با نقش آفرینی تام هالند تایید شده اما هیچ گونه جزئیاتی از آن در دسترس نیست.

4.7 14 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا