آیا احتمال ساخت قسمت دوم Alita: Battle Angel وجود دارد؟

دستان خود را بشویید، یک دنباله در راه است؟

آیا احتمال ساخت قسمت دوم Alita: Battle Angel وجود دارد؟ مهسا سپاهی ۲۸ ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان
قسمت دوم Alita: Battle Angel

شورانر Alita: Battle Angel با انتشار پستی در صفحه‎‌ی اینستاگرام خود، طرفداران این انیمه را به ساخته شدن قسمت دوم امیدوار کرد.

انیمه‌ی محبوب Alita: Battle Angel در سال ۲۰۱۹ توسط استودیوی قرن بیستم (20th Century Studios) منتشر شد. این انیمه‌ی علمی تخیلی داستان Alita را روایت می‌کند که توسط یک دکتر ساخته شده و ماهیت آن یک ربات است. مدتی بعد مشخص می‌شود او دارای روح بوده و به همین دلیل، آلیتا به‌دنبال پیدا کردن گذشته و هویت خود، دست به کارهای مختلفی می‌زند و ماجراهای بسیاری برایش رقم می‌خورد. فیلمنامه‌ی آلیتا فرشته‌ی جنگ توسط جیمز کامرون و لاتا کالوگریدیس نوشته شده است.

پست اخیر جان لندو، شورانر Alita: Battle Angel، بسیار خبرساز شده و طرفداران این انیمه را به ساخت یک ادامه امیدوار کرده است. لندو عکسی از خود در صفحه‌ی رسمی اینستاگرامش منتشر کرده و تی‌شرتی از کاراکتر آلیتا را پوشیده است. نکته‌ی اصلی این تی‌شرت نوشته‌ی روی آن است: “دستان خود را بشویید، من یک دنباله می‌خواهم.” او همچنین در این پست نوشته:

برای ارتش آلیتا و طرفداران Alita: Battle Angel. امیدوارم سالم و سلامت باشید.

عده‌ی زیادی عقیده دارند “یک دنباله” از ساخت قسمت دوم Alita: Battle Angel حکایت می‌کند. این انیمه‌ی علمی تخیلی توانسته با بودجه‌ی ۱۷۰ میلیون دلاری، میزان ۴۰۴.۹ میلیون دلار فروش داشته باشد و محبوبیت زیادی به‌دست بیاورد. لازم به ذکر است که هنوز هیچ‌کدام از عوامل و سازندگان از برنامه‌ی مشخصی برای ساخت قسمت دوم این انیمه صحبتی نکرده‌اند و اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده است.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

28 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا