تاریخ اکران فیلم جدید Alien مشخص شد

بازگشت مجموعه محبوب پس از ۷ سال!

تاریخ اکران فیلم جدید Alien مشخص شد عرفان بدری ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
تاریخ اکران فیلم جدید Alien

به تازگی تاریخ اکران فیلم جدید Alien به کارگردانی فده آلوارز (Fede Álvarez)، کارگردان فیلم Don’t Breath توسط شرکت دیزنی (Disney) مشخص شده است.

شرکت دیزنی به تازگی اعلام کرده که به دلایلی همچون اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، تاریخ اکران بسیاری از بلاک‌باستری بزرگ خود را تغییر داده است. در نتیجه اکنون فیلم‌های فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول (MCU)، مثل Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars، فیلم‌های جدید و بدون نام در دست ساخت مجموعه Star Wars و همچنین قسمت سوم سری Avatar و دو دنباله آن دیرتر از تاریخی که قبلا اعلام شده بود، اکران خواهند شد.

حالا رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) در گزارش اعلام کرده که تاریخ اکران فیلم جدید Alien توسط شرکت دیزینی مشخص شده است. این اثر که در سال ۲۰۱۹ ساختش تائید شد و هم اکنون مراحل فیلمبرداری خود را می‌گذارند، قرار است تا در تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۲۴ (۲۶ مرداد ۱۴۰۳) در سالن های سینما اکران شود. هنوز هیچ اطلاعاتی از این اثر مورد انتظار نداریم و حتی مشخص نیست نام این فیلم چه خواهد بود.

پس از اکران قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های Alien با نام Alien Resurrection که در سال ۱۹۹۷ اکران شد، هیچ اثر جدیدی از این مجموعه منتشر نشد تا این که کارگردان قسمت اول این سری، ریدلی اسکات (Ridley Scott) پس از سال‌ها به سراغ ساخت یک فیلم پیش‌درآمد برای آن رفت. فیلم Prometheus در سال ۲۰۱۲ اکران شد و سپس در سال ۲۰۱۷، فیلم Alien: Covenant به عنوان دنباله آن روی پرده رفت. قرار بود یک دنباله دیگر نیز برای این فیلم ساخته شود، اما به دلیل عملکرد کمتر از حد انتظار فیلم Alien: Covenant در باکس آفیس ساخت آن لغو شد.

اکنون پس از وقفه‌ای چند ساله، فده آلوارز، فیلمساز اوروگوئه‌ای به سراغ ساخت قسمت جدیدی این مجموعه رفته و کیلی اسپینی (Cailee Spaeny)، ایزابلا مونر (Isabela Merced)، دیوید جانسون (David Jonsson)، آرچی رنوکس (Archie Renaux)، اسپایک فرن (Spike Fearn) و آیلین وو (Aileen Wu) در جمع بازیگران آن حضور دارند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا