تماشا کنید: حضور سم لیک در تریلر جدید گیم پلی Alan Wake 2

سم لیک در نقش افسر پلیس

استودیوی رمدی اخیرا تریلر جدید گیم پلی بازی Alan Wake 2 را منتشر کرده که به نمایش ملاقات الن ویک و الکس کیسی با نقش آفرینی سم لیک می‌پردازد.

حدود یک ماه به انتشار جدیدترین بازی استودیو رمدی اینترتینمنت به نام الن ویک ۲ زمان باقی مانده است؛ اثری که بار دیگر حول نویسنده مشهور یعنی الن ویک می‌چرخد که در زندانی کابوس‌وار به دام افتاده و در تلاش است با روایت داستان تاریک دیگر از این دنیا فرار کند.

در همین راستا، مدتی قبل تیم سازنده تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Alan Wake 2 به اشتراک گذاشت که این ویدیوی ۵ دقیقه‌ای الن ویک را در خیابان‌های شهر The Dark Place نشان می‌دهد. دارک پلیس در واقع یک دنیای رویایی برگرفته از شهر نیویورک بوده که توسط ذهن سرگردان الن ویک و نوشته‌های او ایجاد شده و اغلب شخصیت‌های داستان بازی در آن حضور دارند.

در ویدیوی منتشر شده، الن ویک به دنبال نور برای بازگشایی ورودی مترو است که در همین حین، او با یکی از افسران پلیس به نام الکس کیسی که سم لیک وظیفه نقش آفرینی او را برعهده دارد، دیدار می‌کند. بهتر است بدانید که الکس کیسی یک کارآگاه پلیس بوده که در کتاب‌های جنایی الن نوشته شده و حضور دارد.

در حین این دیدار، صدای عجیبی در انتهای خیابان شنیده می‌شود که الکس کیسی برای بررسی موضوع به سمت آن می‌رود که در نهایت به قتل می‌رسد. روح کیسی به الن مرگ‌های اتفاق افتاده را یادآوری می‌کند و به او درباره سرنوشتی که قرار است برایش رقم بخورد، هشدار می‌دهد.

لازم به ذکر است که بازی Alan Wake 2 در تاریخ ۲۷ اکتبر پیش‌رو (۵ آبان ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا