از مکان The Dark Place بازی Alan Wake 2 چه می‌دانیم؟

همه چیز در کتاب‌ها نوشته شده

از مکان The Dark Place بازی Alan Wake 2 چه می‌دانیم؟ حمید توحیدلو ۰ ۱۱ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی

در جدیدترین ویدیوی پشت صحنه رمدی، اطلاعاتی از شخصیت‌های The Dark Place بازی Alan Wake 2 ارائه شده است.

در حالی که در طول ماه سپتامبر شاهد انتشار عناوین بزرگ و مورد انتظاری از جمله استارفیلد هستیم، اما نباید از ماه اکتبر نیز غافل شد؛ چرا که بعد از سال‌ها صبر و انتظار، در نهایت میزبان بازی جدید سری الن ویک خواهیم بود تا بار دیگر خود را غرق در کابوس الن کنیم.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که استودیو رمدی در جریان شب افتتاحیه گیمزکام تریلر جدیدی از بازی Alan Wake 2 به اشتراک گذاشت که به نمایش The Dark Place می‌پردازد. دارک پلیس در واقع یک دنیای رویایی برگرفته از شهر نیویورک توصیف شده که توسط ذهن سرگردان الن ویک و نوشته‌های او ایجاد شده است.

در این مکان، نویسنده داستان ما قرار است با کابوس‌ها و شکنجه‌های مختلفی روبه‌رو شود که برای رهایی از آن‌ها، باید مبارزه هم بکند. حال، شاید برایتان سوال باشد که شخصیت‌‎های این مکان از کجا آمده‌اند؟

استودیوی رمدی به تازگی در ویدیوی جدید پشت صحنه ساخت بازی اعلام کرده که این یک پژواک از شهر نیویورک بوده که در سری کتاب‌های الکس کیسی ظاهر می‌شود. گویا این بعد از ذهن الن، تاریخچه زیادی در خود جا داده و از تجربه روایی با همسرش، آلیس گرفته تا شخصیت‌ها، همگی با نوشته‌ها و کتاب‌های او در ارتباط هستند.

نازارنو اوربانو، طراح ارشد محیط بازی در این زمینه توضیح می‌دهد:

اگر به جزئیات توجه کنید، متوجه می‌شوید کوچک‌ترین علامت‌ها نیز به نوعی یک موضوع را با شما در میان می‌گذارند. هدف ما این است که احساس کنید دارک پلیس با شما و الن در تعامل بوده و به عنوان یک دنیای رویایی سورئال، به طور مداوم در حال تغییر است.

بازی Alan Wake 2 در ابتدا قرار بود در روز ۱۷ اکتبر سال جاری (۲۵ مهر) روانه بازار شود که به خاطر جلوگیری از تداخل عرضه با بازی مورد انتظار اسپایدرمن ۲، انتشار آن ده روز عقب افتاد. به همین خاطر، بازی قرار است در روز ۲۷ اکتبر (۵ آبان ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا