تماشا کنید: ۱۴ دقیقه از گیم پلی بازی Alan Wake 2

کابوس الن

تماشا کنید: ۱۴ دقیقه از گیم پلی بازی Alan Wake 2 حمید توحیدلو ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۲ تریلر بازی

در جریان نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۳، تریلر جدیدی از گیم پلی بازی مورد انتظار Alan Wake 2 منتشر شد که به نمایش شخصیت الن در خیابان‌های برایت فالز می‌پردازد.

بدون تردید، الن ویک ۲ یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری به شمار می‌رود که حدود دو ماه تا انتشار آن زمان باقی مانده است. در همین راستا که شماری از بازیکن‌ها بی‌صبرانه منتظر عرضه و تجربه بازی هستند، استودیوی رمدی اینترتینمنت در جریان نمایشگاه بزرگ گیمزکام ۲۰۲۳ ویدیوی نسبتا طولانی از گیم پلی بازی منتشر کرده است.

این ویدیوی ۱۴ دقیقه‌ای شخصیت الن ویک را به نمایش می‌گذارد که در خیابان‌های خوفناک و با دشمنان دلهره‌آور روبه‌رو می‌شود. یکی از نکات قابل توجه این تریلر، گرافیک خارق‌العاده و نورپردازی بی‌نظیر بازی است که گویا استودیودی کار خود را به نحو احسن انجام داده است.

بازی Alan Wake 2 قرار است در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری (۵ آبان ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود. شما از همین حالا می‌توانید بازی را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنند.

داستان بازی جدید الن ویک بار دیگر درباره نویسنده مشهور یعنی الن روایت می‌شود. این نویسنده گمشده که در زندانی کابوس‌وار به دام افتاده، در تلاشی ناامیدکننده برای فرار و خلق واقعیت، این بار داستان تاریک دیگری می‌نویسد. او در این مسیر تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با حفظ عقل خود، شیطان درون خودش را شکست دهد.

البته، ماجرا صرفا به این مورد خلاصه نشده و فارغ از الن، یک پروتاگونیست دیگر به نام سگا اندرسون نیز در بازی حضور دارد که بازیکن‌ها در بخش‌هایی از گیم‌‎پلی هدایت او را به دست می‌گیرند. ساگا اندرسون یکی از مامورهای ویژه اف‌بی‌ای است که به حل پرونده‌های پیچیده و مرموز شهرت دارد که برای تحقیق در مورد زنجیره قتل‌های مذهبی و عقیدتی به برایت فالز می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا