1%
  • 0/10

زمان انتشار بازی Alan Wake 2 مشخص شد

تا صبح جمعه منتظر بمانید

زمان انتشار بازی Alan Wake 2 مشخص شد ۰ ۳۰ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
زمان انتشار بازی Alan Wake 2

شرکت اپیک گیمز به تازگی زمان دقیق انتشار بازی مورد انتظار Alan Wake 2 در مناطق مختلف جهان را مشخص کرد.

بعد از یک دهه صبر و انتظار، در نهایت دنباله الن ویک به‌زودی توسط شرکت رمدی اینترتینمنت و اپیک گیمز روانه بازار خواهد شد؛ اثری که بار دیگر شما را به کابوس نویسنده مشهور یعنی الن ویک می‌برد که برای فرار از آن باید با دشمنان عجیب و غریبی مبارزه کنید.

این بازی قرار است در روز ۲۷ اکتبر پیش‌رو (۵ آبان ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود. در این میان، شماری از هوادارها برای تجربه بازی لحظه‌شماری می‌کنند که در همین راستا، مدتی قبل شرکت اپیک گیمز زمان عرضه دقیق بازی در مناطق مختلف جهان را مشخص کرد.

بر این اساس، علاقه‌مندها از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح روز جمعه، ۵ آبان به وقت ایران می‌توانند بازی را در پلتفرم‌های مزبور تجربه کنند. همچنین، گفته شده که امکان پری لود بازی از روز سوم آبان ماه (۲۵ اکتبر) برای افرادی که بازی را پیش خرید کرده‌اند، فراهم می‌شود.

داستان بازی جدید الن ویک بار دیگر درباره نویسنده مشهور یعنی الن روایت می‌شود. این نویسنده گمشده که در زندانی کابوس‌وار به دام افتاده، در تلاشی ناامیدکننده برای فرار و خلق واقعیت، این بار داستان تاریک دیگری می‌نویسد. علاوه بر الن، ساگا اندرسون نیز یکی از پروتاگونیست‌های بازی است که برای تحقیق درباره زنجیره قتل‌های مذهبی و عقیدتی به برایت فالز آمده و گرفتار کابوس الن می‌شود.

طبق اعلام استودیوی رمدی اینترتینمنت، اتمام بازی جدید الن ویک حدود ۲۰ ساعت به طول می‌انجامد که البته این تمام ماجرا نخواهد بود و بازی در آینده دو بسته الحاقی داستانی به نام‌های Night Springs و The Lake House دریافت خواهد کرد. هرچند که هنوز جزئیاتی از آن‌ها در دسترس نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments