آیا آناکین اسکای واکر در سریال Ahsoka حضور خواهد داشت؟

گزارشات حقیقت داشتند؟

آناکین اسکای واکر در سریال Ahsoka

به تازگی تریلر جدیدی از سریال مورد انتظار دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) محصول سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس (+Disney) منتشر شده که حضور آناکین اسکای واکر در سریال Ahsoka را به طور رسمی تائید می‌کند. همچنین هایدن کریستنسن (Hayden Christensen) نیز برای ایفای نقش مجدد این شخصیت بازگشته است.

هایدن کریستنسن از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ در سه‌گانه پیش‌درآمد مجموعه فیلم‌های Star Wars نقش آناکین اسکای واکر (Anakin Skywalker) را ایفا کرد. بعد از آن او برای سال‌ها از این نقش دور بود تا این که در فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker که در سال ۲۰۱۹ اکران شد، یک حضور افتخاری داشت. در ادامه نیز او در سال ۲۰۲۰ در سریال انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars در یک قسمت صداپیشگی آناکین اسکای واکر را انجام داد.

در نهایت نیز پس از ۱۷ سال او برای باری دیگر به شکل لایو اکشن در سریال Obi-Wan Kenobi این نقش را برای مدت کوتاهی ایفا کرد. با این حال این پایان کار نیست و هایدن کریستنسن قرار است تا حداقل یک بار نقش آناکین اسکای واکر را به تصویر بکشد.

مدتی پیش رسانه هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) گزارش داده بود که آناکین اسکای واکر در سریال Ahsoka حضور خواهد داشت و هایدن کریستنسن این نقش را ایفا می‌کند. حالا به تازگی تریلر جدیدی از این مجموعه تلویزیونی مورد انتظار سرویش پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس منتشر شده که به طور رسمی بازگشت آناکین اسکای واکر را تائید می‌کند. شما در زیر می‌توانید تصویری از حضور آناکین اسکای واکر در تریلر سریال Ahsoka را مشاهده کنید:

سریال Ahsoka که اسپین‌آفی برای مجموعه تلویزیونی محبوب و پرطرفدار The Mandalorian است، توسط جان فاورو (Jon Favreau) و دیو فیلونی (Dave Filoni) در ۸ قسمت ساخته شده و پخش آن از تاریخ ۲۳ آگوست ۲۰۲۳ (۱ شهریور ۱۴۰۲) با در دسترس قرار گرفتن همزمان دو قسمت اول آن از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا