1%
  • 0/10

سریال آگاتا بزودی دستخوش تغییری مهم می‌شود

این دفعه ظاهراً بار آخر خواهد بود!

سریال آگاتا بزودی دستخوش تغییری مهم می‌شود ۰ ۲۳ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
نام سریال آگاتا

یکی از افشاگران صنایع فیلم و سریال بنام CanWeGetToast مدعی شده مارول قصد دارد نام سریال آگاتا را باز هم تغییر دهد.

سریال WandaVision که سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق دیزنی پلاس پخش شد، شخصیت‌های جدید متعددی را برای نخستین بار به معرض نمایش گذاشت. یکی از آن‌ها، آگاتا هارکنس نام داشته و مارول طی ماه‌های گذشته مشغول ساخت سریال اختصاصی‌اش بوده است. این سریال با نام Agatha: House of Harkness معرفی شد اما استودیوی آمریکایی در ادامه نامش را دو بار تغییر داد: یکبار به Agatha: Coven of Chaos و بار دیگر به Agatha: Darkhold Diaries.

CanWeGetToast یکی از افشاگرهای مشهوری است که در زمینه فیلم و سریال فعالیت دارد. او که در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اکانت دارد، اخیراً از تغییر نام سریال آگاتا برای سومین بار خبر داده است. طبق ادعای او، مارول بزودی نام سریال را به Agatha All Along تغییر خواهد داد. All Along نام آهنگی است که آگاتا هارکنس در سریال WandaVision (زمانی که می‌خواهد هویت واقعی‌اش بعنوان یک جادوگر را فاش کند) می‌خواند.

مارول چندی پیش نخستین ویدیوی تبلیغاتی سریال Agatha: Darkhold Diaries را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این ویدیو ترکیبی از مصاحبه با دست اندرکاران و صحنه‌های پشت صحنه بوده و اطلاعات مهمی را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد. در گذشته شایعه شده بود مکانی اسرارآمیز به نام Witches Road در سریال به نمایش گذاشته می‌شود؛ مکانی که تنها جادوگران می‌توانند واردش شوند. با توجه به ویدیو، شایعه مزبور صحت دارد.

آگاتا هارکنس در انتهای WandaVision طلسم شد تا بقیه عمرش را بعنوان همان همسایه مزاحم در وست ویو بگذراند. طبق اطلاعات رسمی، آگاتا در قسمت اول سریال Agatha: Darkhold Diaries موفق می‌شود به طریقی طلسم را شکسته و از وست ویو خارج شود. در حالی که برای انجام دوباره اقدامات شرورانه هیجان زده است، متوجه می‌شود هیچ قدرتی ندارد. آگاتا قبل از هر کاری باید قدرت‌هایش را برگرداند.

تاریخ انتشار سریال آگاتا فعلا مشخص نبوده و تنها می‌دانیم اواخر سال ۲۰۲۴ میلادی از راه خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments