1%
  • 10/10

تصویر جدید Agatha All Along آگاتا و اعضای گروهش را نشان می‌دهد

کمپین تبلیغاتی احتمالاً بزودی شروع به فعالیت می‌کند

تصویر جدید Agatha All Along آگاتا و اعضای گروهش را نشان می‌دهد ۱۴ ۰۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصویر جدید Agatha All Along

استودیو مارول با همکاری رسانه Empire تصویر جدید Agatha All Along را منتشر کرده که روی آگاتا هارکنس و اعضای گروهش تمرکز دارد.

علی‌رغم موفقیت‌هایی که سریال WandaVision برای سازندگانش به ارمغان آورد، خبری از فصل جدیدش نبوده و تنها اسپین آف‌های آن در دست ساخت هستند. یکی از دو اسپین آف، سریال Agatha All Along بوده که شرایط خوبی نداشته و درگیر حواشی شده است؛ حواشی‌ای که ناشی از تغییر نام‌های متعدد بوده است.

همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، Agatha All Along درباره آگاتا هارکنس با نقش آفرینی کاترین هان (Kathryn Hahn) است. او طی اتفاقاتی موفق می‌شود از طلسم اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) فرار کرده و از شهر خیالی وست ویو خارج شود. زمانی که سعی دارد از جادو استفاده کند، پی می‌برد قدرت‌هایش را بطور کامل از دست داده است. آگاتا که چاره‌ای ندارد، مجبور می‌شود گروهی متشکل از چند جادوگر دیگر تشکیل داده و ماجراجویی‌ای را برای بدست آوردن دوباره قدرت‌هایش آغاز کند.

مارول با همکاری وب سایت Empire تصویر جدید Agatha All Along را در فضای مجازی منتشر کرده است. در این تصویر می‌توان آگاتا هارکنس را در کنار چند جادوگر دیگر دید که بدون شک متحدانش هستند. اینکه چه چیزی خارج از کادر بوده و باعث درخشش شده، در حال حاضر مشخص نیست. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

تصویر جدید Agatha All Along

جدا از بازگشت آگاتا هارکنس، عامل دیگری هم باعث شده طرفداران فرنچایز Marvel Cinematic Universe شدیداً منتظر سریال Agatha All Along باشند: بیلی کپلن. در صورتی که کمیک بوک‌ها را خوانده باشید، باید بدانید او در واقع یکی فرزندان اسکارلت ویچ بوده و نقشش را جو لاک (Joe Locke) بر عهده دارد. در حال حاضر مشخص نیست نقش بیلی در داستان چه مقدار خواهد بود.

دو قسمت ابتدایی Agatha All Along در تاریخ ۲۸ شهریور (مصادف با ۱۸ سپتامبر) منتشر می‌شود. بقیه قسمت‌ها بصورت هفتگی در دسترس قرار خواهند گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments