نگاهی بهتر به چهره ادام وارلاک در فیلم Guardians 3 + تصاویر

قهرمان طلایی مارول آمد

ادام وارلاک در فیلم Guardians 3

ویل پولتر (Will Poulter) در فیلم Guardians of The Galaxy 3 نقش شخصیت ادام وارلاک (Adam Warlock) را به عنوان یک قهرمان بازی خواهد کرد.

اگر از طرفداران دنیای سینمایی مارول و همچنین نگهبانان کهکشان باشید، قطعا صحنه پس از تیتراژ فیلم Guardians of The Galaxy 2 را به خاطر دارید؛ جایی که از شخصیت ادام وارلاک رونمایی شد، اما متاسفانه در آثار بعدی دنیای سینمایی مارول هرگز شاهد معرفی کامل او نبودیم، موردی که برای فیلم نگهبانان کهکشان 3 برنامه‌ریزی شده است.

در واقع فیلم نگهبانان کهکشان 3 حکم یک غزل خداحافظی با تیم گاردینز را به گفته کارگردان این اثر سینمایی دارد. جیمز گان (James Gunn) مدت‌ها پیش اظهار کرده بود که این فیلم حکم یک نتیجه‌گیری را برای سری Guardians of The Galaxy داشته و در نهایت، سرنوشت هرکدام از شخصیت‌های آن را به پایانی رضایت‌بخش خواهد رساند. با این حال می‌دانیم که یکی از اعضای این تیم ظاهرا در نهایت کشته خواهد شد و جالب‌تر اینکه بعد از این فیلم، ظاهرا ماهیت تیم نگهبانان کهکشان عوض خواهد شد.

با این وجود، جزئیاتی که به تازگی درباره نگهبانان کهکشان منتشر شده، نشان می‌دهد که ظاهرا در کنار مرگ یکی از شخصیت‌ها، قرار است تا یک قهرمان جدید هم به داستان اضافه شود. ادام وارلاک کاراکتر معروفی است که در کمیک‌های سری نگهبانان کهکشان و سایر داستان‌های مارولی حضور داشته و به همین دلیل نیز، یکی از بهترین گزینه‌هایی بود که استودیو مارول (Marvel Studios) می‌توانست به دنیای MCU اضافه کند. با این وجود، معرفی او در فیلم Guardians of The Galaxy 3 انجام می‌شود و در ادامه می‌‌توانید شاهد تصاویری از آن باشید.

تصویر ادام وارلاک در فیلم Guardians 3

ادام وارلاک یکی از کاراکترهایی بود که بسیاری از افراد انتظار داشتند تا نهایتا شاهد حضور او در فیلم Avengers: Infinity War باشند؛ جایی که او می‌توانست با تانوس (Thanos) مبارزه کرده و صحنه‌هایی از داستان کمیک بوکی خود را تکرار کند. او در سری کمیک بوک‌های Infinity Gauntlet حضور داشت و به همین ترتیب نیز حضور تانوس در سه گانه Infinity Saga می‌توانست شدیدا مؤثر باشد.

با این وجود، ظاهرا برنامه سازندگان برای این شخصیت کمی متفاوت است و استودیو مارول قصد دارد تا از او برای مبارزه با دشمنانی به جز تانوس استفاده کند. این در حالی است که هنوز نمی‌دانیم دقیقا نقش ادام وارلاک در فیلم Guardians of The Galaxy 3 چیست و چطور با ابرقهرمانان تیم محبوب نگهبانان کهکشان همراه خواهد شد.

در تصویر منتشر شده توسط مجله Empire، که مدتی پیش عکس‌هایی از صندلی زمان کانگ فاتح (Kang The Conqueror) را هم منتشر کرده بود، می‌توانید ویل پولتر، بازیگر فیلم محبوب The Maze Runner را مشاهده کنید که در قامت شخصیت ادام وارلاک ایستاده است. این نسخه لایو اکشن شباهت‌های خاصی را با نسخه کمیک بوکی دارد، اما در ازای آن، خبری از کمربرند قهرمان و موهای سفید او نیست. این یعنی ادام وارلاک همانطور که حال در داستان حماسه ابدیت نقشی نداشت، حال چهره او هم دستخوش برخی تغییرات شده، در حالی که همین ظاهر بیشتر برای یک اثر لایو اکشن مناسب است تا کپی کردن نسخه کمیک بوکی این شخصیت.

فیلم Guardians of The Galaxy 3 در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۵ می ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا