سریال اصل کاری پیدا شده

معرفی سریال اصل کاری پیدا شده | The Real One Has Come

معرفی سریال اصل کاری پیدا شده و بازیگرها

در سریال اصل کاری پیدا شده (The Real One Has Come)، بک جین هی (Baek Jin Hee) در نقش اوه یون دو (Oh Yeon Doo)، یک مدرس زبان کره‌ای است که سخنرانی‌های آنلاین ارائه می‌دهد و تا حدودی در اینترنت به معروفیت کوچکی رسیده است. در عین حال، آن جه هیون (Ahn Jae Hyun) در نقش گونگ ته کیونگ (Gong Tae Kyung)، یک متخصص زنان و زایمان با استعداد است. او در یک خانواده با اعتبار و پرمنزلت به دنیا آمده و در درمان ناباروری تخصص دارد. او هرگز قصد ازدواج ندارد. این دو شخصیت، اوه یون دو و گونگ ته کیونگ، از زندگی خود راضی هستند و خود را آدم‌های موفقی می‌بینند. اما سپس اوه یون دو متوجه می‌شود دوست پسرش که یک سال است با او در رابطه است به او خیانت می‌کند؛ این درحالی است که اوه یون دو از او حامله نیز هست که همه این چیزها باهم زندگی بی نقص او را از این رو به آن رو می‌کنند.

به نظر می‌رسد که مسیر اوه یون دو و گونگ ته کیونگ همیشه در عجیب ترین لحظات باهم تلاقی می‌کند و هر بار این دو به نوعی به همدیگر کمک می‌رسانند. داستان از این قرار است که گونگ ته کیونگ می‌خواهد از ازدواج ناخواسته‌ای که توسط خانواده‌اش برای او ترتیب داده شده است فرار کند؛ پس بنابراین برای طفره رفتن از این موضوع او تصمیم می‌گیرد که که با اوه یون دو وارد یک رابطه قراردادی جعلی بشود و او را به عنوان همسر خود معرفی کند. اما همه چیز به همین راحتی پیش نمی‌رود. زیرا چا جو یونگ (Cha Joo Young) که در نقش جانگ سه جین (Jang SE Jin) بازی می‌کند، عشق اول گونگ ته کیونگ، و دوست پسر سابق اوه یون دو و پدر فرزندش، جونگ اوی جه (Jung Eui Jae) در نقش کیم جون ها (Kim Joon Ha) ، بر سر راهشان قرار می‌گیرند و در تصمیمات این دو دخالت می‌کنند.

سریال اصل کاری پیدا شده از تاریخ پنجم فروردین ماه سال هزار و چهارصد و دو شروع به پخش شد و تا کنون سی و نه قسمت از آن منتشر شده است.

چرا باید سریال اصل کاری پیدا شده را ببینیم؟

بسیاری از طرفداران سریال‌های کره‌ای به قالب 16-20 قسمتی عادت کرده‌اند اما سریال اصل کاری پیدا شده قرار است 50 قسمت داشته باشد که یعنی بینندگان می‌توانند برای مدت طولانی‌تری سرگرم دیدن این سریال جذاب باشند. کسانی که این سریال را دیده‌اند از همان دو قسمت اول مجذوب طرح داستانی و شخصیت‌های دوست‌داشتنی این سریال شدند. دلیل دیگر برای دیدن این سریال خانواده اوه یون دو است که در ظاهر معمولی به نظر می‌رسند اما همانطور که داستان جلو میرود، به ویژگی‌های منحصر به فرد شخصیتی هر کدام از کارکترها پی میبریم. این ویژگی‌ها باعث کنجکاوی بینندگان در مورد زندگی آنها میشود. همچنین از فیلم‌هایی که از پشت صحنه این سریال منتشر شده است، میبینیم که دو شخصیت اصلی، یعنی بک جین هی و آن جه هیون ارتباط خوبی با همدیگر دارند که همین نزدیکیشان به همدیگر در دنیای واقعی باعث می‌شود که در سریال نیز آن حس را به خوبی به بینندگان منتقل کنند. این مسئله باعث ایجاد هیجان در طرفداران می‌شود و آنها را در مورد چگونگی پیشرفت ارتباطشان با همدیگر کنجکاو می‌کند.

بازیگران و شخصیت‌های سریال اصل کاری پیدا شده:

شخصیت‌های اصلی:

 • بک جین هی در نقش اوه یون دو

سی و سه ساله، مدرس زبان انگلیسی که در دنیای سخنرانی‌های آنلاین برای خود تبدیل به یک ستاره شده است. این کارکتر دارای یک ذهنیت منحصر به فرد مثبت می‌باشد که باعث سرسختی او شده و توانایی دوام آوردن را در هر شرایطی به او داده است.

 • آن جه هیون در نقش گونگ ته کیونگ

سی  چهار ساله، متخصص زنان و زایمان که در کارش بسیار موفق است و در درمان ناباروری تخصص دارد. سومین پسر یک خانواده ثروتمند.

 • چا جو یونگ در نقش جانگ سه جین

سی و چهار ساله، دوست دوران کودکی گونگ ته کیونگ و رئیس ستاد NX Group. او از توانایی‌های برجسته‌ای در کارش برخوردار است.

 • جونگ اوی جه در نقش کیم جون ها

سی و چهار ساله، دوست پسر سابق اوه یون دو. یک متخصص سرمایه گذاری که برای سرمایه گذاری بیشتر از هر چیزی ارزش قائل است. پدر بچه‌ای که اوه یون دو آن را حامله است.

بازیگرهای فرعی:

خانواده گونگ ته کیونگ:

 • کانگ بو جا (Kang Boo Ja) در نقش اون گیوم سیل (Eun Geum Sil)

هشتاد ساله، مادربزرگ ناتنی گونگ ته کیونگ

 • هونگ یو سوب (Hong YO Seob) ( قسمت‌های یک تا پانزده)/ سونوو جه دوک (Sunwoo Jae Duk) (از قسمت هفده به بعد) در نقش گونگ چان سیک (Gong Chan Sik)

شصت و چهار ساله، پدر ناتنی گونگ ته کیونگ

 • چا هوا یون (Cha Hwa Yeon) در نقش لی این اوک (Lee In Ok)

پنجاه و نه ساله، مادر گونگ ته کیونگ

 • چوی ده چول (Choi Dae Chul) در نقش گونگ چون میونگ (Gong Chun Myeong)

سی و نه ساله،  برادر بزرگتر گونگ ته کیونگ

 • یون جو هی (Yoon Joo Hee) در نقش یوم سو جونگ (Yeom Su Jeong)

سی و پنج ساله، همسر برادر بزرگتر گونگ ته کیونک

 • چوی جا هیه (Choi Ja Hye) در نقش گونگ جی میونگ (Gong Ji Myeong)

سی و هفت ساله، خواهر بزرگتر گونگ ته کیونگ

 • کیم سا کوون (Kim Sa Kwon) در نقش چا هیون وو (Cha Hyun Woo)

سی و هت ساله، همسر خواهر بزرگتر گونگ ته کیونگ

 • یو جه یی (Yoo Jae Yi) در نقش گونگ یو میونگ  (Gong Yoo Myong)

بیست و شش ساله، خواهر کوچکتر گونگ ته کیونگ

خانواده اوه یون دو:

 • کیم هیه اوک (Kim Hye Ok) در نقش کانگ بونگ نیم (Kang Bong Nim)

پنجاه و نه ساله، مادر اوه یون دو

 • ریو جین (Ryu Jin) در نقش کانگ ده سانگ (Kang Dae Sang)

چهل و سه ساله، دایی اوه یون دو

 • چوی یون جه (Choi Yoon Jae) در نقش اوه دونگ ووک (Oh Dong Wook)

بیست و پنج ساله، برادر کوچکتر اوه یون دو

 • جونگ سو یون (Jeong Seo Yeon) در نقش اوه سو گیوم (Oh Soo Gyeom)

هفت ساله، برادر زاده اوه یون دو

ساخت سریال:

در ابتدا کواک سی یانگ (Kwak Si Yang) به عنوان بازیگر مرد اصلی در مقابل بک جین هی انتخاب شد اما در بیست و یک دسامبر دوهزار و بیست و دو گزارش شد که او به دلیل مشکلاتی که در زمان بندی برنامه‌های کاریش وجود داشت از همکاری با این مجموعه انصراف داده است. در نهایت آن جه هیون که سه سال از آخرین حضورش در سریال Love With Flaws می‌گذشت، جایگزین کواک سی یانگ شد. بک جین هی نیز آخرین بار، سال دوهزار و نوزده در سریال Feel Good To Die  حضور پیدا کرده بود.

درباره بک جین هی:

بک جین هی بازیگر و مدل کره جنوبی است که با آژانس ANDMARQ Studio  همکاری می‌کند. او برای اولین بار در سال دوهزار و نه در درامای شبکه SBS با نام Loving You A Thousand Times حضور پیدا کرده است. او بیشتر بخاطر نقشی که در سریال Empress Ki به عنوان Empress Tanashiri در سال دوهزار و سیزده داشت شناخته شده است که البته جایزه بهترین بازیگر زن جدید MBC Drama Award در سال دوهزار و سیزده و جایزه بهترین بازیگر زن جدید Baeksang Arts Awards سال دوهزار و چهارده را برای او به ارمغان آورد.

در سال دوهزار و هفده، بک جین هی و یون هیون مین (Yoon Hyun Min) بعد از همکاری باهم در سریال My Daughter, Geum Sa Wol رابطه خود را رسمی کردند.

درباره آن جه هیون:

آن جه هیون مدل و بازیگر اهل کره جنوبی است که با کمپانی HB Entertainment همکاری می‌کند. او به عنوان یک مدل در سال دوهزار و نه در عرصه فشن شروع به کار کرد و مجلات و تبلیغات‌ها حضور پیدا کرد. او همچنین در چندین موزیک ویدیو از جمله Sad Song از بک آه یون (Baek Ah Yun) و Please Don’t از کی ویل (K.Will) و همچنین Gone Not Around Any Longer از Sistar19 نیز ظاهر شد.

در سال دوهزار و سیزده، محبوبیت آن جه هیون پس از حضور در سریال My Love from Another Star افزایش یافت. او در سال دوهزار و شانزده در اولین فیلم چینی خود با نام Wedding Bible بازی کرد. در سال دوهزار و پانزده او موفق شد در سریال Blood به عنوان نقش اصلی بازی کند.

آن جه هیون برای بازی در سریال Cinderella With Four Knights جایزه برتر را در نهمین جشنواره Korean Drama Awards  دریافت کرد. او همچنین با مجموعه تلویزیونی New Journey to the West نیز همکاری کرد.

در یازدهم مارس سال دوهزار و شانزده تایید شد که آن جه هیون با همبازی خود در سریال Blood، کو هیه سون (Ku Hye Sun)، از آپریل دوهزار و پانزده قرار میگذارد. این زوج در ماه مارس سال دوهزار و شانزده به طور رسمی ازدواج خود را ثبت کردند. در آگوست سال دوهزار و نوزده گزارش شد که آن جه هیون از همسرش درخواست طلاق کرده است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا