بازی Dead by Daylight میزبان شخصیت‌های سری سایلنت هیل می‌شود

یک بازمانده، یک قاتل و یک نقشه‌ی جدید

سازندگان بازی محبوب Dead by Daylight یک محتوای اضافی جدید برای آن رونمایی کردند که در آن شاهد یک کراس‌اور با سری سایلنت هیل خواهیم بود.

بازی Dead by Daylight اولین عنوانی نبود که ایده‌‌ی حالت چندنفره‌ی یک در برابر چهار را مطرح کرد، اما در حال حاضر می‌توانیم بگوییم که محبوب‌ترین است. ایده‌ی قرار گرفتن یک قاتل یا شکارچی در برابر چهار بازمانده طوری جواب داد که طی چهار سال گذشته همواره هزاران نفر به تجربه‌ی Dead by Daylight مشغول بوده‌اند. با توجه به تم ترسناک و دلهره‌آور بازی، سازندگان در استودیوی Behaviour Interactive تصمیم گرفتند تا در کنار شکارچی‌ها و بازمانده‌هایی که مختص خود بازی است، برای محتواهای اضافه به سراغ فرنچایزهای مشهور سبک ترسناک در سینما و بازی‌های ویدیویی بروند که نتیجه‌اش، حضور شخصیت‌هایی چون مایکل مایرز از فیلم‌های هالووین، فردی کروگر از سری A Nightmare on Elm Street و اش ویلیامز از Evil Dead بود.

حالا در جدیدترین محتوای بازی Dead by Daylight که دیشب از آن رونمایی شد، شاهد اضافه شدن یک بازمانده، یک قاتل و یک نقشه‌ی جدید هستیم که همگی از سری نام‌دار سایلنت هیل به بازی می‌آیند و بدین ترتیب شاهد یک کراس‌اور بین بازی و این فرنچایز مشهور هستیم. بازمانده‌ی اضافه شده، شخصیت Cheryl Mason شخصیت اصلی قسمت سوم سایلنت هیل است که البته آن‌جا بیشتر او را با اسم Heather Mason به یاد می‌آوریم. قاتل جدید هم کسی نیست جز مشهورترین هیولا و یکی از اصلی‌ترین نمادهای سری یعنی Pyramid Head که در این‌جا با نام The Executioner شناخته خواهد شد. نقشه‌ی جدید هم بر اساس مدرسه‌ی Midwich از قسمت اول سایلنت هیل طراحی شده است. در ادامه می‌توانید تصاویری از این موارد مشاهده کنید.

بازمانده و قاتل جدید در قالب یک بسته‌ی الحاقی پولی در دسترس قرار خواهد گرفت، اما نقشه‌ی مدرسه به صورت رایگان برای دارندگان بازی اصلی هم موجود خواهد بود. هر دو شخصیت چریل و کله‌هرمی قرار است از قابلیت‌های قدرتمندی بهره ببرند. برای مثال کله هرمی می‌تواند حصاری ایجاد کند که قدرت‌های سایلنت هیل در آن احضار می‌شود. بازمانده با ورود به این حصار در وضعیتی به نام Tormented قرار می‌گیرد و در این حالت اگر کله‌هرمی او را بگیرد، مستقیما به یک قلاب انتقال داده می‌شود. از آن سو چریل هم توانایی‌هایی دارد که در هنگام قرار گرفتن در همین وضعیت فعال می‌شوند.

استودیوی Behaviour Interactive برای ساخت این محتوای جدید همکاری نزدیکی با شرکت کونامی داشته و حتی از «آکیرا یامائوکا» آهنگساز مشهور سری سایلنت هیل کمک گرفته که نتیجه‌اش، خلق یک نسخه‌ی جدید از تم Dead by Daylight برای این بسته‌ی الحاقی است. کونامی حالا انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی در ژاپن را هم بر عهده دارد.

در محتوای Silent Hill شاهد اضافه شدن یک محتوای جدید به بازی هستیم که آن پوشش‌های Legendary است. این پوشش‌ها تغییری در قابلیت‌های یک بازمانده ایجاد نمی‌کنند، اما بازمانده از لحاظ ظاهری و همچنین انیمیشن‌ها به طور کامل با حالت عادی فرق خواهد کرد. خود شخصیت چریل هم قرار است یک پوشش لجندری با الهام از لباس شخصیت Lisa Garland از سری سایلنت هیل داشته باشد.

این بسته‌ی الحاقی در حال حاضر در سرورهای آزمایشی بازی موجود است و در تاریخ ۱۶ ژوئن (مصادف با ۲۷ خرداد) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا