تماشا کنید: با شخصیت جدید فیلم A Quiet Place Part II بیشتر آشنا شوید

شخصیت Emmett با بازی «کیلین مورفی» یکی از شخصیت‌های اصلی قسمت دوم خواهد بود

شرکت پارامونت یک ویدیوی جدید از فیلم A Quiet Place Part II منتشر کرده است که به معرفی شخصیت جدید Emmett می‌پردازد.

پس از موفقیت غیرمنتظره‌ی فیلم A Quiet Place در سال ۲۰۱۸ میلادی، ساخت قسمت دوم آن به‌سرعت در دستور کار قرار گرفت. پس از ماجراهایی که خانواده‌ی Abbott در قسمت اول تجربه کردند، حالا در قسمت دوم به سفر خود ادامه می‌دهند و همچنان سعی می‌کنند تا از تهدید موجودات بیگانه در امان باشند. این خانواده در مسیر خود با فرد جدیدی آشنا می‌شوند که Emmett نام دارد و از او می‌خواهند تا به آن‌ها کمک کند.

ویدیوی جدید فیلم A Quiet Place Part II یک معرفی اولیه از کاراکتر امت است. «کیلین مورفی» بازیگر مشهور فیلم‌های 28Days Later و Inception و ستاره‌ی سریال Peaky Blinders ایفای نقش این شخصیت را بر عهده دارد. امت مردی‌ست که ترجیح داده تا در این دنیای پساآخرالزمانی، به جای پیوستن به انسان‌های دیگر، تنها به بقا ادامه دهد. او گذشته‌ی تلخی دارد و همین باعث شده تا ناامیدی وجود او را فرا بگیرد، تا این که او با خانواده‌ی ابوت آشنا می‌شود.

همچون قسمت اول، «جان کرازینسکی» کارگردان و نویسندگی A Quiet Place Part II را بر عهده دارد. در کنار او، Cillian Murphy و Emily Blunt، بازیگرانی چون Millicent Simmonds، Noah Jupe و Djimon Hounsou هم در این اثر حضور دارند. این فیلم ۲۹ اسفند ماه در انگلستان و استرالیا و در اول فروردین ۹۹ در آمریکا اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا