1%
  • 0/10

به‌دنبال نابودی هیولاها در اولین تریلر فیلم ترسناک Quiet Place Part II

خانواده‌ی ابوت با دردسر جدیدی مواجه می‌شوند

به‌دنبال نابودی هیولاها در اولین تریلر فیلم ترسناک Quiet Place Part II ۰ ۲۵ دی ۱۳۹۸ تریلر (سینمایی) کپی لینک

اولین تریلر فیلم Quiet Place Part II بعد از مدت‌ها انتظار در فضای مجازی منتشر شد که بخشی از چالش‌های جدید خانواده‌ی ابوت را به نمایش می‌گذارد.

قسمت اول فیلم Quiet Place در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران شد و توانست در برابر بودجه [حدودی] ۲۰ میلیون دلاری‌اش، به فروشی بالغ بر ۳۴۰ میلیون دلار در گیشه‌ها دست پیدا کند که برای فیلمی در این ژانر، یک موفقیت تجاری بزرگ تلقی می‌شود. از همین رو بسیاری در انتظار نمایش‌هایی از قسمت دوم Quiet Place بودند تا اینکه بالاخره روز گذشته، این انتظارها به پایان رسید و شرکت پارامونت پیکچرز از اولین تریلر فیلم Quiet Place Part II رونمایی کرد.

در این تریلر هم یکبار دیگر با ماجراهای خانواده‌ی ابوت همراه هستیم. همان‌طور که می‌دانید ماجراهای این فیلم در مقطع زمانی آینده رخ می‌دهد؛ جایی که زمین توسط موجوداتی قدرتمند، ترسناک و البته ناشناخته به تسخیر درآمده است. این هیولاها به صدا حساس هستند و باعث شده‌اند تا سکوت، اولین شرط بقای هر انسانی باشد. از همین رو خانواده‌ی ابوت کار بسیاری سختی برای زنده ماندن در پیش دارند.

اتفاقات قسمت دوم فیلم Quiet Place بعد از وقایع نسخه‌ی اول رخ می‌دهد؛ بعد از فوت پدر خانواده‌ی ابوت، آن‌ها متوجه می‌شوند که صداهایی با فرکانس بسیار بالا می‌تواند به هیولاهای دنیای «یک مکان ساکت» آسیب جدی‌ای وارد کند. از همین رو ماجراجویی خودشان را وارد مرحله‌‌ی جدیدی می‌کنند.

به مانند قسمت اول، جان کرازینسکی کارگردانی فیلم Quiet Place Part II برعهده دارد. امیلی بلانت هم در نقش اوریل ابوت هنرنمایی می‌کند. جان کرازینسکی، میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ از دیگر بازیگران مطرح این فیلم به‌حساب می‌آیند. کیلین مورفی (بازیگر Peaky Blinders) و جایمن هانسو (بازیگر Guardians of Galaxy) از جمله هنرمندان مطرحی هستند که به لیست بازیگران Quiet Place Part II اضافه شده‌اند.

این فیلم ترسناک آمریکایی قرار است در تاریخ ۱ فروردین ماه ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۰ مارچ ۲۰۲۰ میلادی) اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments