کارگردان A Quiet Place از احتمال ساخت قسمت سوم می‌گوید

نویسنده و کارگردان قسمت‌های اول و دوم، پتانسیل بالایی در دنیای این آثار می‌بیند

کارگردان A Quiet Place

«جان کرازینسکی» کارگردان و نویسنده‌ی فیلم موفق A Quiet Place که هم‌اکنون روی قسمت دوم آن کار می‌کند، احتمال ساخته شدن قسمت سوم را کم نمی‌داند.

فیلم سینمایی A Quiet Place به کارگردانی و نویسندگی کرازینسکی و بازی خود او در کنار «امیلی بلانت» و گروهی دیگر از بازیگران، تبدیل به اثری موفق شد که پدیده‌ی سال ۲۰۱۸ در دنیای سینما به حساب می‌آید. اثری در سبک ترسناک و علمی تخیلی که با ارائه‌ی فرمولی متفاوت، استقبال بسیاری از آن به عمل آمد.

در مصاحبه‌ای که جان کرازینسکی با مجله‌ی Total Film داشته و بخشی از آن توسط سایت GamesRadar بازتاب داده شده است، او احتمال ساخته شدن قسمت سوم A Quiet Place را رد نکرد.

من دوجین ارجاع و ایستراگ ریز در قسمت دوم قرار داده‌ام که نه تنها توضیح بیشتری درباره‌ی فیلم اول می‌دهند، بلکه اجازه‌ی شکل‌گیری دنیای بزرگ‌تری را می‌دهند.

البته کرازینسکی عنوان کرده که این پتانسیل به معنای قطعی بودن ساخت قسمت سوم نیست.

من از استودیو نشنیدم که آن‌ها فیلم سومی بخواهند. اما خبر خوب این‌که استودیو و من با هم موافق هستیم که این سری از آن فرنچایزهایی نیست که اگر پول‌ساز باشد به دوشیدنش ادامه دهیم. من فکر می‌کنم ما ثابت کردیم که این یک ایده‌ی اصیل است که واقعا نزد مخاطبان به گونه‌ای محبوب شد که… من نمی‌خواهم قولی بدهم که ممکن باشد شکسته شود.

اگر توانستم به راهی برای ادامه‌ی این دنیا فکر کنم، به همان ظرافتی که مخاطبان استحقاقش را دارند چه می‌شود؟ چرا که آن‌ها برای تماشای این فیلم به من اعتماد کردند و آن را تا جای ممکن دوستش داشتند. البته که می‌سازم، اما اگر می‌پرسید که آیا می‌توانم فقط به فیلم سوم فکر کنم تا صرفا آن را بسازم، نه امکان ندارد.

قسمت دوم فیلم A Quiet Place با حضور کرازینسکی در مقام کارگردان در تاریخ اول فروردین ۱۳۹۹ (۲۰ مارس ۲۰۲۰) روی پرده‌ی سینماها خواهد رفت. اولین تریلر این فیلم را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا