1%
  • 10/10

تماشا کنید: تریلر نهایی A Quiet Place: Day One اثری دلهره آور را نوید می‌دهد

اکران گسترده دو روز دیگر آغاز می‌شود

تماشا کنید: تریلر نهایی A Quiet Place: Day One اثری دلهره آور را نوید می‌دهد ۳ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

در فاصله کوتاهی مانده به آغاز اکران گسترده، استودیو پارامونت پیکچرز تریلر نهایی A Quiet Place: Day One را منتشر کرده است.

جان کرازینسکی (John Krasinski) خالق و بازیگر فرنچایز A Quiet Place به شمار رفته و دو قسمت پیشین را کارگردانی کرده است. اگرچه قسمت سوم در دست ساخت قرار دارد، او و مدیران پارامونت پیکچرز ترجیح داده‌اند اسپین آف مجموعه را نخست روی پرده نقره‌ای آورده و سپس تمرکزشان را روی قسمت سوم قرار دارد. همچنین کرازینسکی پس از تماشای فیلم Pig به این نتیجه رسید که مایکل سارنوسکی (Michael Sarnoski) گزینه مناسبی برای کارگردانی اسپین آف است.

اسپین آف تحت عنوان A Quiet Place: Day One نام داشته و اولین روزهای حمله بیگانگان به سیاره زمین را نشان می‌دهد. بازیگران اصلی، لوپیتا نیانگو (Lupita Nyong’o) و جوزف کویین (Joseph Quinn) هستند. تنها چهره آشنا از فیلم‌های پیشین هم دیجیمون هانسو (Djimon Hounsou) بوده که در این اثر اطلاعات بیشتری پیرامونش ارائه می‌شود.

تریلر نهایی A Quiet Place: Day One در فاصله دو روز به شروع اکران گسترده منتشر شده است. این ویدیو یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی را به نمایش می‌گذارد. همچنین شامل جملات کوتاه از نقدهایی می‌شود که به تحسین فیلم پرداخته بودند. از دیگر نکات جالب توجهی که در تریلر وجود دارد، می‌توان به گربه اشاره کرد.

برخی از کارشناسان و مخاطبانی که توانسته بودند به تماشای اسپین آف بنشینند، گفته بودند گربه یکی از عوامل انتقال ترس و اضطراب به مخاطب بوده و هر زمان که جلوی دوربین می‌آید، باید نفسمان را حبس کنیم. با توجه به آنچه در تریلر نهایی A Quiet Place: Day One می‌بینیم، باید گفت ادعاها درباره گربه حقیقت دارد.

تریلرهایی که تا به اینجا از A Quiet Place: Day One منتشر شده، اطلاعات داستانی چندانی را شامل نمی‌شدند. با این حال، رسانه Entertainment Weekly در یکی از مطالب خود جزئیات بیشتری را از قصه به اشتراک گذاشته است. شخصیت زن اصلی، سم نام داشته و برای سفری یک روزه به نیویورک آمده که حمله بیگانگان رخ می‌دهد. اطلاعات بیشتری درباره اریک، شخصیت اصلی مرد موجود نبوده اما این نکته را می‌دانیم که آن‌ها علی‌رغم بی میلی مجبور به همکاری می‌شوند.

اکران A Quiet Place: Day One از روز جمعه آغاز می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments