سومین فیلم A Quiet Place در دست تولید قرار دارد

فیلم دوم به زودی اکران می‌شود

دومین فیلم Quiet Place Movie

نشریه‌ی ددلاین از تولید قسمت سوم A Quiet Place و تاریخ انتشار آن می‌گوید.

A Quiet Place Part 2 یکی از اولین فیلم‌هایی بود که تولید آن به دلیل شیوع ویروس کرونا به عقب افتاد و عوامل آن مجبور شدند تاریخ اکران را تغییر دهند. این فیلم در ابتدا قرار بود اواخر ماه مارس به سینماها بیاید اما بعد از مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا به‌وجود آورد، تاریخ اکران این فیلم به ۲۳ آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰)  تغییر کرد. با این‌حال، عوامل قسمت دوم این عنوان هم‌اکنون مشغول ساخت A Quiet Place Part 2 هستند تا در تاریخی که وعده داده‌اند، آن را منتشر کنند.

از سوی دیگر، به‌نظر می‌رسد برنامه‌هایی برای تولید قسمت سوم A Quiet Place وجود دارد. طبق گزارشی که از سوی ددلاین منتشر شده، قسمت سوم قرار است به تهیه‌کنندگی جف نیکلز (Jeff Nichols) ساخته شود و در سال ۲۰۲۲ به سینماها بیاید. مدت‌ها پیش جان کرازینسکی، کارگردان و نویسنده‌ی A Quiet Place، اعلام کرده بود احتمال ساخته شدن قسمت سوم وجود دارد. او هم‌اکنون روی پروژه‌ی A Quiet Place Part 2 مشغول به کار است. لازم به ذکر است که هنوز نمی‌دانیم بازیگرهای قبلی A Quiet Place در سومین فیلم حضور خواهند داشت یا خیر.

فیلم سینمایی A Quiet Place به کارگردانی و نویسندگی کرازینسکی و بازی خود او در کنار همسرش امیلی بلانت و گروهی دیگر از بازیگران، تبدیل به اثری موفق شد که پدیده‌ی سال ۲۰۱۸ در دنیای سینما به حساب می‌آید. این فیلم هیجان‌انگیز در سبک ترسناک و علمی تخیلی ساخته شده که استقبال بسیاری از آن به عمل آمد.

لازم به ذکر است که دومین فیلم A Quiet Place قرار است در تاریخ ۲۳ آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۳ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰) به سینماها می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا