ساخت فیلم باربی 2 در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است

فعلاً امیدوار نباشید

ساخت فیلم باربی 2

با توجه به گزارشی که روی خروجی The Hollywood Reporter قرار گرفته، طرفداران فعلاً نباید به ساخت فیلم باربی 2 خوشبین باشند.

شرکت وارنر اخیراً فیلم Barbie را روی پرده نقره‌ای آورده است. این اثر نه تنها بازخوردهای خوبی را از سوی کارشناسان دریافت کرده، بلکه به یک پدیده اجتماعی شده است. بطوری که همه درباره‌اش صحبت می‌کنند، درباره‌اش در شبکه‌های اجتماعی می‌نویسند یا با میم‌های آن مواجه می‌شوند. این اثر همچنین عملکرد فوق العاده‌ای در باکس آفیس جهانی داشته و در آستانه یک میلیاردی شدن قرار دارد.

وب سایت The Hollywood Reporter در یکی از گزارش‌های اختصاصی خود به احتمال ساخت فیلم باربی 2 پرداخته و فعلاً آن را پایین دانسته است. طبق آنچه در متن آمده، مارگو رابی (Margot Robbie) فقط بازیگر فیلم نبوده و بعنوان تهیه کننده هم در ساخت آن نقش داشت. نویسنده در ادامه تاکید دارد قرارداد رابی شامل یک فیلم شده و او در صورت تمایل فقط می‌تواند بعنوان تهیه کننده در ساخت قسمت دوم مشارکت داشته باشد. به بیان دیگر، اگر شرکت‌های وارنر و متل بخواهند رابی در فیلم دوم هم نقش باربی را ایفا کند، چاره‌ای جز امضای یک قرارداد جدید ندارند.

چالش‌های سازندگان برای ساخت فیلم باربی 2 تنها به مارگو رابی مربوط نمی‌شود. رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) یکی دیگر از نقش‌‎های اصلی فیلم اول، یعنی کن را بر عهده داشت. قرارداد او نه تنها شامل قسمت دوم نمی‌شود، بلکه این بازیگر آمریکایی یک عادت غیرمعمول دارد: به ایفای دوباره یک نقش علاقه مند نیست. در ضمن، قرارداد گرتا گرویگ (Greta Gerwig) هم مانند بازیگران اصلی فیلم شامل قسمت دوم نمی‌شود.

خبرنگار THR در بخش دیگری از گزارش، به تلاش‌های وارنر و متل برای متقاعد کردن گرتا گرویگ می‌پردازد. ظاهراً شرکت‌های مزبور سعی کردند فیلمساز آمریکایی را برای ساخت دنباله متقاعد کنند اما نمایندگانش هر گونه مذاکره را به پس از اکران عمومی فیلم Barbie موکول کردند. تاکنون هم صحبتی از گفتگو میانشان منتشر نشده است. در ضمن، گرویگ در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود گفته فعلاً هیچ گونه ایده‌ای برای قسمت بعدی ندارد.

با در نظر گرفتن آنچه در پاراگراف‌های پیشین گفته شد، وارنر و متل برای ساخت فیلم باربی 2 با چالشی بزرگ روبرو هستند. آن‌ها چاره‌ای ندارند جز اینکه بار دیگر با چهره‌های اصلی تیم مذاکره کرده و از آنجایی که فیلم عملکردی فوق العاده داشته، بدون شک دستمزدهای بالاتری را درخواست می‌کنند. همچنین فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی اعتصاب کرده و فعلاً هیچ گونه قرارداد جدیدی را امضا نمی‌کنند. در حال حاضر مشخص نیست اعتصاب چه زمانی به انتها می‌رسد.

با توجه به اینکه باربی فروش خوبی در باکس آفیس داشته و این روند ادامه دار خواهد بود، بعید بنظر می‌رسد نسخه بلوری باربی تا قبل از ماه‌های پایانی سال جاری میلادی در دسترس قرار بگیرد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا