#مهسا_امینی

بار دیگر شاهد زامبی در بازی وارزون خواهیم بود؟

هجوم زامبی‌ها به کالدرا

زامبی در بازی وارزون

طرفداران سری بازی کال آف دیوتی علاقه بسیار زیادی به زامبی‌ها و منفجر کردن مغز آن‌ها دارند و طی سال‌های اخیر بارها شاهد حمله آن‌ها به بتل رویال محبوب این سری بازی بوده‌ایم و حال طی شایعاتی جدید، باید شاهد حضور دوباره زامبی در بازی وارزون باشیم!

بازی Call of Duty Warzone‌ از زمان انتشار تا به امروز شاهد رویدادهای جذاب و پر طرفداری بوده و یکی از پر طرفدارترین آن‌ها، رویداد حمله زامبی‌ها به وردانسک بود. طی اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده، احتمالا شاهد حضور دوباره این موجودات، این مرتبه در کالدرا باشیم.

با توجه به این موضوع که مدتی پیش شاهد حضور گودزیلا و کونگ در دنیای وارزون بودیم، حضور زامبی‌هایی که سال‌های سال است طرفداران سری بازی کال آف دیوتی با آن‌ها آشنا هستند غریب به نظر نمی‌رسد. با این حال باید توجه داشت که هنوز اطلاعات رسمی مبنی بر حضور دوباره این موجودات منتشر نشده است. از سوی دیگر، آخرین مرتبه حضور زامبی‌ها در دنیای وارزون، به آخرین نفس‌های نقشه وردانسک بازگشته و نظرات مثبت و البته منفی بسیاری پیرامون این رویداد شکل گرفت. برخی کاربران باور داشتند که میزان تراکم زامبی‌ها در نقشه بسیار پایین بوده و برخی دیگر از ورود عناصر حالت PvE (Player versus Environment = بازیکن در برابر محیط) در وارزون گله داشتند.

به گفته کاربری با نام lil_zoghi در شبکه اجتماعی ردیت، ما شاهد بازگشت زامبی‌ها در فصل چهارم وارزون خواهیم بود. در بخشی از اطلاعات فاش شده، با جملاتی چون «Undead surge» به معنی موج نامیرا و «The ultimate test for Operators» به معنی تست نهایی برای اپراتورها روبه رو هستیم که به شدت رنگ و بوی یک حالت PvE با حضور زامبی‌ها را می‌دهد! باید دید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و اگر شاهد حضور دوباره زامبی‌ها باشیم، می‌توانیم متوجه شویم که این دست رویدادها بیش از چیزی که فکرش را می‌کنیم طرفدار دارند!

ما اولین بار شاهد حضور زامبی‌ها در وارزون در رویداد Haunting of Verdansk بودیم و طی آن مد Zombie Royale منتشر شد. این مد به سرعت طرفداران را جذب کرد و در عرض تنها چند ساعت شاهد افزایش چشم گیر کاربران بازی وارزون بودیم و این موضوع به ما می‌فهماند که کاربران عاشق کشتن زامبی‌ها هستند. از سوی دیگر، کاربران پس از کشته شدن و تبدیل شدن به زامبی، قدرت‌هایی ویژه را برای رویارویی با دشمنان خود که هنوز انسان بودند به دست می‌آوردند و در عین حال می‌توانستند برای تبدیل دوباره به انسان، به دنبال درمان بروند. برنده این مد کسی بود که به عنوان آخرین انسان زنده بماند و از همین رو، مبارزات پایان بازی به شدت هیجان انگیز و استرس زا بودند و حمله ور شدن سیل زامبی‌ها به تعداد کم انسان‌ها، صحنه‌های بی نظیری را رقم می‌زد.

بدون شک حضور زامبی‌ها در کالدرا یا حتی Rebirth Island نیز می‌تواند جذاب باشد تا اپراتورهای وارزون تست نهایی خود را پشت سر بگذارند. از سوی دیگر، اگر زامبی‌ها به صورت NPC وارد این بازی شده و کاربران قدرت کنترل کردن آن‌ها را نداشته باشند، می‌توان انتظارات دیگری از وارزون داشت. ممکن است زامبی‌ها آرام آرام وارد بازی شده و شهرها را فرا بگیرند یا شاهد حضور آن‌ها به صورت گروهی در برخی مناطق خاص باشیم و سپس تمام نقشه را در بر بگیرند. ناگفته نماند که ممکن است ما شاهد رویدادی شبیه به Destruction of Verdansk باشیم، البته نابودی نقشه کالدرا بسیار دور از انتظار است.

در حال حاضر، طرفداران بازی Call of Duty Warzone باید انتظار ورود زامبی‌ها در میانه فصل چهار را داشته باشند. با این حال شکی نیست که ورود دوباره زامبی‌ها به وارزون مخالفان و موافقان بسیاری خواهد داشت و ما گمان داریم که حضور زامبی‌ها می‌تواند رخی تازه به وارزون ببخشد. نظر شما درباره ورود دوباره زامبی در بازی وارزون چیست؟ فکر می‌کنید شاهد چنین رویدادی در فصل چهارم باشیم؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا