ستارگان فیلم Spider-Man: No Way Home از حضور در Spider-Verse می‌گویند

علاقه تام هالند و زندایا به ملحق شدن به مایلز مورالز

Spider-Man: No Way Home

ستارگان فیلم Spider-Man: No Way Home یعنی تام هالند و زندایا گفته‌اند که به شدت دوست دارند تا به مایلز مورالز در Spider-Verse ملحق شوند.

تام هالند و زندایای اخیرا طی مصاحبه‌ای با Syfy Wire در مورد ملحق شدن به مایلز مورالز در مولتی‌ورس انیمیشنی صحبت کرده‌اند.

زندایا گفته:

عاشق این انیمیشن‌ها هستم و همچنان منتظر تماس از سوی سازندگان ماندم. ما واقعا دوست داریم تا در Spider-Verse حضور داشته باشیم.

هالند پس از زندایا صحبت کرد و گفت که تهیه‌کننده یعنی امی پاسکال ایده‌ی کراس‌اوور بین فرنچایز‌های سری مرد عنکبوتی را درست سر صحنه‌ی فیلم‌برداری Spider-Man: No Way Home پیش کشیده بود.

تام هالند گفت:

امی دقیقا روی صحنه‌ی فیلم از من در مورد علاقه‌ام به این موضوع سوال پرسید.

در حالی که تام هالند و امی پاسکال هنوز جزئیات بیشتری در مورد این ایده نداده‌اند، بنا بر واکنش مثبت کریستوفر میلر، تهیه‌کننده Spider-Verse در توییتر، ممکن است این ایده به وقوع بپیوندد!

درک این موضوع که تام هالند و زندایا به حضور در یونیورس انیمیشنی مرد عنکبوتی علاقه‌مند هستند، اصلا عجیب نیست. فیلم اول در گیشه فوق‌العاده عمل کرد و بیش از ۳۷۵ میلیون دلار فروش را در سراسر جهان به ثبت رساند. همچنین این فیلم بین منتقدین و طرفداران سفت و سخت مرد عنکبوتی نیز بسیار محبوب شد. همچنین این فیلم در سال ۲۰۱۹ توانست اسکار بهترین فیلم انیمیشنی را تصاحب کند!

در حال حاضر کلیپ‌هایی از فیلم انیمیشنی دوم مرد عنکبوتی یعنی Spider-Man: Across The Spider-Verse در اینترنت منتشر شده و مایلز مورالز در این انیمیشن با اسپایدرمن ۲۰۹۹ و اسپایدر-گوئن همکاری می‌کند.

نظر شما در مورد حضور این دو ستاره‌ی فیلم Spider-Man: No Way Home در فیلم‌های انیمیشنی مرد عنکبوتی چیست؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما در میان بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا