#مهسا_امینی

بازیگر نقش ام جی در MCU از ابرقدرت‌های مورعلاقه‌اش می‌گوید

آیا ممکن است زندایا را در نقش یک ابرقهرمان ببینیم؟

بازیگر نقش ام جی در فیلم های اسپایدرمن

زندایا، بازیگر نقش ام جی در MCU درباره ابرقدرت‌های موردعلاقه‌اش در زندگی واقعی صحبت می‌کند. این بازیگر، که حرفه‌اش را در سال ۲۰۱۱ آغاز کرده، با دریافت بیش از ۵۰ جایزه برای حضور در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف در حال حاضر به یکی از موفق‌ترین بازیگران جوان در فرهنگ پاپ حاضر تبدیل شده است.

اکثر مخاطبان زندایا (Zendaya ) را به‌دلیل حضور در پروژه Euphoria، محصول شبکه HBO و ایفای نقش Rue می‌شناسند. در واقع، زندایا به‌دلیل حضور در نقش Rue اولین جایزه Emmy اش را در سال ۲۰۲۰ دریافت کرد.
همچنین، زندایا برای ایفای نقش در فیلم‌های ابرقهرمانی و علمی‌تخیلی نیز شناخته می‌شود؛ اگرچه در این دست فیلم‌ها نقش‌های فرعی به او تعلق می‌گیرد و هیچگاه قدرت خارق‌العاده‌ای از خودش ندارد. در فیلم Dune: Part One زندایا نقش کوچکی داشت که قرار است در پارت دوم فیلم تلماسه گسترش یابد و او را در مقابل تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) در نقش قهرمان فیلم به نام پاول آتریدیس قرار می‌دهد. همچنین، زندایا به عنوان بازیگر نقش ام جی در MCU معشوقه پیترپارکر در فرنچایز فیلم‌های Spider-Man با بازی تام هالند (Tom Holland) نیز شناخته می‌شود. 
اخیرا، این بازیگر ویدیویی از خودش در حال خوردن غذاهای مختلف ایتالیایی منتشر کرده و در عین حال به سوالات مختلف مصاحبه‌ای پاسخ می‌دهد. او در جواب به سوال «اگر می‌توانستی یک ابرقدرت داشته باشی چخه قدرتی را انتخاب می‌کردی؟» پاسخ داد: «دلم می‌خواست قدرت تله‌پورت داشته باشم، چون احتمالا به آسان‌تر شدن شغلم کمک می‌کرد»

ایفای نقش در دنیای سینمایی مارول مطمئناً زندایا را با طیف گسترده‌ای از ابرقدرت‌ها قرار داده است، بنابراین انتخاب او برای داشتن ابرقدرت در زندگی واقعی شگفت‌انگیز بود. هرچند که صحنه آغازین Nightcrawler در فیلم X2: X-Men United ثابت می‌کند توانایی تله‌پورت می‌تواند در زمینه‌های اکشن نیز استفاده شود، اما چنین قدرتی کمتر با دنیای ابرقهرمانی که شخصیت MJ در آن زندگی می‌کند هماهنگی دارد.

انتخاب بازیگر نقش ام جی در فیلم های اسپایدرمن، برای داشتن تله‌پورت به‌عنوان قدرت ابرقهرمانی در زندگی واقعی نشان می‌دهد که این بازیگر به همان اندازه کاراکتر ام جی شخصیتی آرام و عمل‌گرا دارد و به جای خواستن قدرت‌های هیجان‌انگیز و نمایشی خواهان توانایی‌هایی است که سفرهای مداوم او را آسان‌تر کند.

در حال حاضر، هنوز مشخص نیست که آیا زندایا برای ایفای نقش به MCU بازخواهد گشت یا نه. با این وجود، زندایا در میان مخاطبان فیلم‌های ابرقهرمانی شناخته‌شده است و ممکن است آرزوی ایفای نقش در فرنچایزی مختص به خودش به‌عنوان یک زن ابرقهرمان جوان با قدرت تله‌پورت داشته باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا