#مهسا_امینی

تیزر جدید Zack Snyder’s Justice League دارک‌ساید را نشان می‌دهد

دارک‌ساید با ظاهری متفاوت

به تازگی تیزر جدیدی از تریلر بعدی فیلم مورد انتظار Zack Snyder’s Justice League منتشر شده است که ابرشرورهای آن یعنی دارک‌ساید، دیساد و گرنی گودنس را نشان می‌دهد. این فیلم ماه آینده در سرویس استریم HBO Max منتشر خواهد شد.

فیلم Zack Snyder’s Justice League احتمالا مهم‌ترین اثر در آینده دنیای توسعه‌یافته DC باشد، فیلمی که قرار است ماجراهای فیلم Justice League، محصول سال ۲۰۱۷ را از دید کارگردان اصلی آن یعنی زک اسنایدر روایت کند. زک اسناید که پیش از این نویسندگی و کارگردانی اولین فیلم‌های دنیای توسعه‌یافته DC یعنی Man of Steel و Batman V Superman: Dawn of Justice را بر عهده داشت، در هنگام تولید فیلم Justice League به دلیل خودکشی دختر از این پروژه جدا شد. بنابراین شرکت Warner Bros وظیفه هدایت این اثر را به جاس ویدون، کارگردان فیلم‌های Avengers و Avengers: Age of Ultron سپرد. دیدگاه جاس ویدون نسبت به زک اسناید بسیار متفاوت بود، بنابراین تغییرات زیادی در داستان فیلم ایجاد شد و بخشی زیادی از آن دوباره فیلمبرداری شد. با اینحال کمپین‌های طرفداران باعث شد تا نهایتا Warner Bros به ساخت نسخه زک اسنایدر این فیلم چراغ سبز نشان دهد و به همین منظور بودجه‌ای را در اختیار او قرار داد و نتیجه نهایی آن به‌زودی در سرویس استریم HBO Max منتشر می‌شود.

اکنون به تازگی تیزر جدیدی از نسخه زک اسنایدر فیلم Justice League با نام Zack Snyder’s Justice League منتشر شده است که ابرشروران آن یعنی دارک‌ساید و دستیار شیطانی او یعنی دیساد را نشان می‌دهد. دارک‌ساید در این اثر نسبت به ساخته جاس ویدون بسیار متفاوت به نظر می‌رسد و اکنون آن ظاهر اصلی‌ای که زک اسنایدر در نظر داشت را دارد. همچنین دیگر ابرشرور این فیلم یعنی گرنی گودنس که وظیفه آموزش محافظ شخصی دارک‌ساید، فیوریز را بر عهده دارد، در این تیزر نشان داده می‌شود.

بن افلک در نقش بروس وین (بتمن)، هنری کویل در نقش کلارک کنت (سوپرمن)، ایمی آدامز در نقش لوئیز لین، گل گدوت در نقش پرنسس دایانا (واندر وومن)، ری فیشر در نقش ویکتور استون (سایبورگ)، جیسون موموآ در نقش آرتور کوری (آکوامن)، ازرا میلر در نقش بری آلن (فلش)، ویلیام دفو در نقش نیودیس ولکو، جس آیزنبرگ در نقش لکس لوتر، جرمی آیرونز در نقش آلفرد پنی‌ورث، داین لین در نقش مارتا کنت، جی کی سیمونز در نقش جیمز گوردون، کیرات هایندز در نقش استپن‌ولف، جو منگنیلو در نقش اسلید ویلسون (دث‌استروک)، امبر هرد در نقش مرا، پیتر گینس در نقش دیساد، ری پورتر در نقش دارک‌ساید و جرد لتو در نقش جوکر از جمله بازیگران این فیلم هستند. Zack Snyder’s Justice League در تاریخ ۱۸ مارس (۲۸ اسفند) در سرویس استریم HBO Max منتشر می‌شود.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا