#مهسا_امینی

اولین تریلر اسنایدر کات Justice League مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد

زک اسنایدر این موضوع را تایید کرد

اولین تریلر Zack Snyder’s Justice League

زک اسنایدر در پاسخ به سوال یکی از کاربران گفت روند ساخت اولین تریلر Zack Snyder’s Justice League از چندی پیش شروع شده است.

زک اسنایدر (Zack Snyder) پس از ساخت چند فیلم کمیک بوکی از سوی استودیوی برادران وارنر استخدام شد تا کارگردانی نسخه‌ی بازسازی فیلم‌های سوپرمن را بر عهده بگیرد؛ فیلمی که نهایتا تحت عنوان Man of Steel روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و دنیای سینمایی دی‌سی را پایه‌گذاری کرد. او سپس روی صندلی کارگردانی Batman V Superman: Dawn of Justice نشست. قرار بود با Justice League داستان‌هایی که طی فیلم‌های قبلی روایت شده بود را ادامه دهد اما مرگ دخترش باعث شد مدتی پس از شروع فاز پس‌تولید از حضور در ادامه‌ی پروژه انصراف دهد. مدت کوتاهی بعد جاس ویدون (Joss Whedon) به تیم پیوست که چشم‌انداز متفاوتی داشت. از همین، رو، تعداد زیادی از صحنه‌ها را دوباره فیلمبرداری کرد.

طرفداران که مطمئن شده بودند نسخه‌ای که به سینماها راه یافته با نسخه‌ی مد نظر زک اسنایدر بسیار متفاوت است، کمپین ReleaseTheSnyderCut را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به راه انداختند تا بدین طریق وارنر را به انتشار نسخه‌ی اولیه مجاب کنند. در این میان، اسنایدر و تعدادی از بازیگران نقش اصلی هم با اقدامات مختلف مانند انتشار تصاویر یا به اشتراک گذاری اطلاعاتی از فیلمنامه‌ی اولیه، باعث شدند طرفداران بیش از پیش در رساندن درخواست خود به گوش وارنر مصمم‌تر شوند؛ زیرا عقیده داشتند فیلمی که اسنایدر می‌خواست بسازد، بدون شک از کیفیت بالاتری نسبت به نسخه‌ی منتشر شده برخوردار می‌بود. تلاش‌های آنان نهایتا نتیجه داد و پس از سه سال استودیوی سازنده انتشار نسخه‌ی اولیه را تایید کرده است.

زک اسنایدر چندی پیش تصویری را از شخصیت رایان چوی با نام مستعار اتم در شبکه‌ی اجتماعی ورو منتشر کرد. مدتی بعد، یکی از کاربران درباره‌ی اولین تریلر Zack Snyder’s Justice League پرسید و اسنایدر هم در پاسخ گفت روند ساخت آن از مدتی قبل آغاز شده است. متاسفانه اطلاعات بیشتری به اشتراک گذاشته نشده و نمی‌دانیم این ویدیوی تبلیغاتی چه زمانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. کامیک کان ۲۰۲۰ به دلیل بحران جهانی کرونا لغو شده اما اگر این اتفاق نمی‌افتاد، احتمال نمایش تریلر مد نظر در جریان آن وجود داشت. در ضمن، از آن‌جایی که تمامی رویدادها در حال حاضر به صورت دیجیتالی برگزار می‌شوند، ممکن است اسنایدر به همراه بازیگران نقش اصلی رویدادی را از طریق پلتفرم‌های لایو استریم با محوریت نخستین تریلر پخش کند.

زک اسنایدر هنوز تصمیم نگرفته Zack Snyder’s Justice League را به چه صورتی عرضه کند: یک فیلم چهار ساعته یا یک سریال شش قسمتی. تاریخ دقیق پخش آن هم مشخص نشده و تنها می‌دانیم در سال ۲۰۲۱ میلادی از طریق سرویس HBO Max قابل تماشا خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا