زکری لی‌وای نقش اصلی فیلم American Underdog: The Kurt Warner Story را ایفا خواهد کرد

این فیلم زندگی یکی از بازیکنان NFL را به تصویر می‌کشد

نقش اصلی فیلم American Underdog: The Kurt Warner Story

زکری لی‌وای بازیگر فیلم‌های Thor: Ragnarok و Shazam قرار است نقش اصلی فیلم American Underdog: The Kurt Warner Story را جلوی دوربین ایفا کند.

اگرچه فیلم‌سازان دغدغه‌مند در سینمای آمریکا کم نیستند اما اندرو اروین (Andrew Erwin) و جان اروین (Jon Erwin) جزو معدود کارگردانانی محسوب می‌شوند که به سراغ انتقال مفاهیمی مرتبط با دین مسیحیت می‌روند. این دو در سال ۲۰۱۱ میلادی فیلم October Baby را ساختند که داستانش حول محور سقط جنین می‌چرخد. برادران اروین سپس Woodlawn Moms’ Night Out و I Can Only Imagine را جلوی دوربین بردند. آخرین ساخته‌ی آن‌ها هم I Still Believe نام دارد که به زندگی جرمی کمپ (Jeremy Camp) خواننده و ترانه‌‌نویس مسیحی می‌پردازد. برادران اروین در حال حاضر روی پروژه‌ی جدیدی کار می‌کنند که مانند اثر قبلیشان در ژانر بیوگرافی قرار می‌گیرد.

با توجه به گزارشی که در وب سایت Variety منتشر شده، زکری لی‌وای (Zachary Levi) نقش اصلی فیلم American Underdog: The Kurt Warner Story را پذیرفته و قرار است جلوی دوربین اندرو اروین و جان اروین به نقش‌آفرینی بپردازد. داستان این اثر حول محور یکی از بازیکنان لیگ ملی فوتبال یا به اصطلاح National Football League به نام کرت وارنر (Kurt Warner) می‌چرخد. او به مدت ۱۵ سال در سطح یک ورزش آمریکا حاضر بود و در طول این سال‌ها در تیم‌های مختلفی از جمله New York Giants ،Green Bay Packers و Arizona Cardinals عضویت داشت. از افتخارات کرت می‌توان به دریافت جوایز «باارزش‌ترین بازیکن لیگ ملی فوتبال»، «باارزش‌ترین بازیکن سوپر بول» و «باارزش‌ترین بازیکن مسابقه‌ی Super Bowl XXXIV» اشاره کرد. این ورزشکار حرفه‌ای همچنین رکوردهای بسیاری را به ثبت رسانده است. لی‌وای درباره‌ی وارنر گفت:

اعتماد به نفس و همچنین ایمان به وجود قدرت برتر را به وضوح می‌توان در زندگی کرت وارنر مشاهده کرد. وقتی زندگینامه‌ی او را می‌خواندم، نظرم به سمت پشتکار بسیار بالای او جلب شد. زندگی او شباهت بسیاری به فیلم‌های ورزشی دارد، با این تفاوت که تمامی این اتفاقات حقیقت دارند. بابت حضور در این پروژه بسیار هیجان‌زده هستم.

اندرو اروین و جان اروین نه تنها کارگردان American Underdog: The Kurt Warner Story هستند، بلکه وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی را بر هم دوش می‌کشند. مارک چاردی (Mark Ciardi)، کوین داونز (Kevin Downes)، کرت وارنر و برندا وارنر (Brenda Warner) دیگر تهیه‌کنندگان این پروژه هستند. فیلمنامه هم حاصل همکاری دیوید آرون کوهن (David Aaron Cohen)، جان گان (Jon Gunn) و جان اروین بوده و بر اساس All Things Possible: My Story of Faith, Football and the First Miracle Season نوشته شده است. این کتاب شامل مصاحبه‌ها و خاطرات وارنر شده و زندگی پر فراز و نشیب او از کار در سوپر مارکت تا تبدیل شدن به باارزش‌ترین بازیکن لیگ ملی را در بر می‌گیرد. در ضمن، شرکت لاینزگیت وظیفه‌ی اکران را بر عهده گرفته است.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از تیم بازیگری منتشر نشده و نمی‌دانیم دیگر نقش‌ها به چه بازیگرانی سپرده شده‌اند. همچنین صحبتی از زمان ورود پروژه به فاز تولید یا سال اکران آن به میان است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا