Call of Duty: Mobile در کامپیوتر قابل اجرا خواهد بود

تجربه Call of Duty: Mobile با موس و کیبورد

Call of Duty: Mobile در کامپیوتر

بازی Call of Duty: Mobile در کامپیوتر‌های شخصی با موس و کیبورد قابل بازی خواهد بود. گروهی در حال برنامه‌ ریزی برای اجرای این بازی روی کامپیوتر هستند.

نرم‌افزار GameLoop نام یک پلتفرم شبیه‌ساز برای بازی‌های اندروید روی کامپیوتر‌های شخصی است؛ تیم پشتیبانی قول داده است که پلتفرم آنها از بازی Call of Duty: Mobile حمایت کرده و همچنین قابلیت استفاده از موس و کیبورد به این بازی را همراه با تنظیمات اختصاصی میانبر‌های کیبورد به آن اضافه کنند. قابل توجه است که GameLoop برای ایجاد تعادل، کسانی را که از شبیه‌ساز آنها استفاده می‌کنند را از دیگر بازیکنانی که با تلفن‌های همراه بازی را انجام می‌دهند، جدا خواهد کرد.

جداسازی بازیکنانی که از شبیه‌ساز‌ها استفاده می‌کنند با بازیکنان موبایلی، امر تازه‌ای نیست. این تیم پیش از این، حرکت مشابه‌ای را برای بازی PUBG Mobile انجام داده بود. در بازی PUBG Mobile بازیکنان در زمان ورود آنها به بازی با پیامی روبرو می‌شوند که نشان می‌دهد که آنها در حال استفاده از شبیه‌ساز هستند و تنها با بازیکنانی بازی می‌کنند که از شبیه‌ساز استفاده می‌کنند.

هر چند که از سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Call of Duty: Mobile در کامپیوتر چیزی گفته نشده ولی با توجه به موبایلی بودن بازی و حجم بسیار پایین آن، عنوان Call of Duty: Mobile به اکثر سیستم‌های کامپیوتری موجود سازگار باشد. بنابراین این بازی می‌تواند جایگزین بسیار خوبی برای طرفداران بازی‌های Call of Duty باشد تا بتوانند این بازی را روی سیستم ادارات و یا حتی لپ‌تاپ‌های ضعیف اجرا کنند.

بازی Call of Duty: Mobile به صورت رسمی در تاریخ 10 مهر 1398 (1 اکتبر 2019) برای گوشی‌های همراه (سیستم عامل‌های اندروید و iOS) منتشر می‌شود. از طرف دیگر بازی Call of Duty Modern Warfare نسخه‌ی دیگر از سری بازی‌های Call of Duty است که در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا