#مهسا_امینی

بهترین بازی ویدیویی پارک ژوراسیک را به صورت رایگان تجربه کنید

این محصول در شرایط عادی ۴۳.۹۹ دلار قیمت دارد

بهترین بازی ویدیویی پارک ژوراسیک

Jurassic World Evolution که توسط گروهی از منتقدان لقب بهترین بازی ویدیویی پارک ژوراسیک را دریافت کرده، هم اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شده است.

فروشگاه اپیک گیمز به بهانه‌ی فرا رسیدن روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی تصمیم گرفت یک جشنواره‌ی دو هفته‌ای برگزار کند. هدف از برگزاری آن، اهدای روزانه‌ی بازی‌های رایگان به تمامی کاربران بوده است. افرادی که بتوانند در فرصت معین شده بازی را به آرشیو حساب کاربری خود اضافه کنند، بدون هیچ گونه محدودیتی و برای همیشه به آن دسترسی خواهند داشت.

طبق بیانیه‌ی کوتاهی که در حساب توییتری فروشگاه اپیک گیمز منتشر شده، کاربران می‌توانند Jurassic World Evolution را بدون پرداخت هیچ گونه هرینه‌ای به آرشیو اکانت خود اضافه کرده و به تجربه‌ی آن بپردازند. محصول فرانتیر دولوپمنتس (Frontier Developments) در سبک شبیه‌سازی و مدیریت ساخته شده و از داستان خاصی برخوردار نیست. کاربر وظیفه دارد در مجمع‌الجزایر لاس سینکو موئرتس یک پارس ژوراسیک ساخته و به مدیریت آن بپردازد. در ضمن، جف گلدبوم (Jeff Goldblum)، برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard) و بی‌دی ونگ (BD Wong) در تیم صداپیشه‌ها حضور داشته و جای شخصیت‌های خود در این فرنچایز محبوب صحبت می‌کنند.

کاربر پس از راه‌اندازی پارک ژوراسیک ماموریت‌هایی را در سه دسته‌بندی Security ،Science و Entertainment دریافت می‌کند. دسته‌بندی اول شامل موارد مختلفی از جمله ایجاد یک منطقه می‌شود تا کارشناسان بتوانند به بررسی آنجا پرداخته و DNA دایناسورهای مختلف را برای احیا در آزمایشگاه پیدا کنند. کاربر همچنین می‌تواند DNA حیوانات زنده را با DNA دایناسورها ترکیب کرده و موجود جدیدی را بسازد یا نقاط قوت دایناسورهای قدیمی را بهبود ببخشد؛ برای مثال، طول عمرش را افزایش دهد. دسته‌بندی دوم شامل اقداماتی می‌شود که جذابیت پارک را برای مهمانان افزایش داده و باعث بیشتر شدن درآمدها می‌شود. در نهایت، به دسته‌بندی سوم می‌رسیم که ماموریت‌هایش شامل محافظت از دایناسورها و کسب اطمینان از حضورشان در منطقه‌ی مورد نظر می‌شود.

احتمال رخ دادن اتفاقات ناگوار در جریان Jurassic World Evolution وجود دارد؛ برای مثال، ممکن است دایناسورها از محفظه‌ی خود فرار کنند، برق تاسیسات قطع شود یا طوفان از راه رسیده و عملکرد بخش‌های مختلف را مختل کند. کاربر وظیفه دارد اقدامات لازم را به منظور کنترل چنین شرایطی انجام دهد. او همچنین قادر خواهد بود ساختمانی را بسازد تا وقوع طوفان را هشدار دهد. این گونه ساختمان‌ها قابل‌آپگرید هستند تا عملکردشان بهبود یابد. در ضمن، کاربر در جریان برخی ماموریت‌ها کنترل وسائل نقلیه از جمله هلی کوپتر یا خودروهای چهار چرخ را به دست می‌گیرد. در این ماموریت‌ها، دوربین به حالت سوم شخص تغییر می‌کند.

Jurassic World Evolution که توسط گروهی از منتقدان لقب بهترین بازی ویدیویی پارک ژوراسیک را دریافت کرده، به خاطر طراحی کم‌نقص دایناسورها و جزئیات گرافیکی بالا مورد تحسین قرار گرفت. البته این محصول نقطه ضعف‌هایی هم داشت تا نقدهای کلی متوسط باشند؛ موضوعی که نتوانست جلوی فروش بالای بازی را بگیرد. در انتها، Evolution با مراجعه به این لینک قابل‌دریافت است. در ضمن، اگر با نحوه‌ی دریافت بازی‌های رایگان از فروشگاه اپیک گیمز آشنایی ندارید، می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا